Огласи за продажба на куќи, вили и викендици

Најголема понуда на куќи, вили, викендици и други недвижности за продажба во Македонија.


Доколку Ве интересира каква е ситуацијата на пазарот на недвижности во Македонија кога е во прашање продажбата, купувањето и изнајмувањето на куќи и вили, разгледајте ги огласите на онлајн платформата за купување, продавање и изнајмување Пазар3.мк.

Денес 12:47
Линк
, ,

Se izdava kuka na Vodno

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

23 апр. 20:37 , ,

Prodavam ili menuvam za stan

1 МКД

Број на соби: 6
Површина: 150
07 апр. 23:12 ,

Sprat od kuka

1 МКД

Број на соби: 3
20 мар. 20:15 ,

Se iznajmuva vila Nize Pole Pelister

1 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 160
22 фев. 23:35 ,

Prodava kuka

1 МКД

Број на соби: 4
Површина: 100
28 јан. 20:03 ,

Se prodava kukja

1 МКД

Број на соби: 3
Површина: 90
23 јан. 11:14 ,

Куќа

1 МКД

Број на соби: 4
22 јан. 21:28 , ,

Се продава

1 МКД

Број на соби: 2,5
Површина: 90
18 јан. 16:50 , ,

Куќа во с. Ново Село

1 МКД

Број на соби: 6
Површина: 90
12 јан. 13:32 ,

Se prodava kuka kaj avtobuskata

1 МКД

Број на соби: 2
Површина: 40
02 јан. 21:59 , ,

kukja vo trubarevo

1 МКД

Број на соби: 5
28 дек. 06:39 ,

Se prodava kukja

1 МКД

Број на соби: 6
Површина: 150
20 дек. 16:45 , ,

Се издава куќа

1 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 80
22 ноем. 11:11 , ,

Se izdava vikendica

1 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 80
16 ноем. 20:18 , ,

vila luna mavrovo

1 МКД / дневно

Број на соби: 5
01 ноем. 17:17 , ,

Prodavam kuka vo Butel

1 МКД

Број на соби: 4
Површина: 140
08 септ. 10:48 , ,

Куќа во населба Гоце Делчев( Трубарево)

1 МКД Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 110
25 авг. 16:22 , ,

Kuka vo Cair

1 МКД

Број на соби: 3
24 авг. 21:27 ,

Куќа во Јанковец

1 МКД

Број на соби: 8
10 авг. 16:10 ,

Se iznajmuva

1 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 80
03 авг. 20:16 , ,

SE prodava kuka vo BUTEL

1 МКД

Број на соби: 8
Површина: 200
24 јул. 22:24 , ,

SE PRODAVA KUKJA VO T.POLE NA TOP LOKACIJA

1 МКД

Број на соби: 7
Површина: 200
28 јун. 19:41 , ,

Ќуќа Во Кисела Јабука

1 МКД

Број на соби: 4
Површина: 80
27 јун. 03:38 , ,

Издавам куќа

1 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
21 јун. 11:56 ,

Kuka na Kojnik

1 МКД

Број на соби: 4
Површина: 100
18 јун. 20:00 , ,

Se izdava kuka vo zelezara 100m2 povolno

1 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
22 јул. 04:32 ,

Kuka vo Prilep

Број на соби: 2,5
03 мар. 02:45 ,

Kuka vo centarot na Stip

Број на соби: > 10
21 јул. 00:30 ,

Kuka V+P+1 vo Prilep

Број на соби: 6
Површина: 200
08 јул. 07:51 ,

Kuka vo Veles moze i zamena za stan

Број на соби: 5
Површина: 80
02 јан. 23:39 ,

Stara kuca

4 МКД

Број на соби: 4
31 јул. 22:45 , ,

Prodavam barak

10 МКД

Број на соби: 7
08 мај 20:43 , ,

moler

11 МКД

Број на соби: > 10
11 ноем. 17:52 , ,

Baraka mnogu povolno

15 МКД

Број на соби: 3
23 мар. 18:00 ,

Nova kuka 500 m2

50 МКД

Број на соби: 7
22 јул. 20:25 , ,

IZNAJMUVAME APARTMANI I SOBI

50 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 50
21 јул. 01:59 ,

Apartmani SAS

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5

Огласи од категоријата "Продажба, купување и изнајмување на куќи и вили во Македонија"


Купувањето и продажбата на куќа или вила не е едноставна одлука. При купување или продавање на било какви недвижнини, треба да се внимава на многу работи.


На Пазар3 секојдневно се огласуваат недвижности и тоа куќи за продажба во Охрид, Скопје, или другите градови низ државата, продажба на викендици во Маврово, Берово, вили со базен, и друго.


При огласувањето на недвижности на Пазар3 важно е да ги наведете оние детали кои им се важни на сите оние кои бараат да купат куќа или викендица.


Прва работа е да направите убави слики од куќата на продажба, и да наведете во описот на огласот кои се карактеристиките на куќата. Површина, број на соби, број на спратови, греење, и секако цена и локација на куќата. Сите овие детали ја зголемуваат шансата за продажба на куќи по најдобра цена и во рекордно време.


Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на куќи, вили и други недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа или вила која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.


Во последниот период е зголемена побарувачката на куќи и вили во градовите и туристичките населби за летен и зимски туризам како Маврово, Попова Шапка, Охрид, Берово, Преспа, Дојран и други. Низ огласите за продажба на куќи често се среќаваат огласи за продажба, купување и/или изнајмување на куќи со поглед на Мавровското Езеро, вила во стариот дел на Охрид, вила во Стар Дојран, куќа во село Љубојно, и многу други огласи за куќи и вили.Огласување на Вашите куќи и вили


Дали поседувате куќи или вили кои сакате да ги продадете или изнајмите?


Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на куќи и вили на Пазар3 е многу едноставнa.


Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за куќите или вилите што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава куќи на иста локација.


Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на куќи, вили или други недвижности - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на недвижности!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации