Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на плац, ниви и фарми на лесен и едноставен начин!

Доколку сте во потрага по одлично место за продажба на плац, ниви и фарми, и сакате вашиот плац за куќа, нива или фарма биде продаден во најкраток период, тогаш Пазар3 е вистинското место за постигнување на вашата цел!


Пазар3 Ви остава можност за да извршите продажба на куќи и вили, станови, викендици, како и за продажба на плац, ниви и фарми насекаде во Македонија, почнувајќи од продажба на плацеви во скопје, плац за куќа во Охрид, плац во маврово па се до ниви и фарми кои ќе можете да ги продадете и заработите одлична сума на пари!


Дали сте знаеле: "продажба на плац", "prodavam niva", "farma za kokoski" се едни од најчестите огласи на кои што ќе можете да наидете во оваа категорија на Пазар3?


Зошто Пазар3 е вистинското место за продажба на плац, ниви и фарми?


Иако постојат многубројни причини поради кои би требале да ги користите услугите на Пазар3, сепак, ние ќе Ви ги понудиме оние за кои што сметаме дека ќе Ви бидат од најголема корист!


Практични алатки - постоечките филтри, полето за пребарување и алатката за регистрирање на огласи ќе Ви помогнат да бидете во тек или да регистрирате оглас за продажба на плац, да најдете плацеви скопје, како и да одберете погоден плац за куќа со само еден клик!


На пример, во полето за пребарување ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба - "плац за куќа", "prodavam niva", "prodazba na placevi,""плацеви" и слично, а со помош на филтрите, вие ќе можете да добиете огласи кои соодејствуваат со вашата потреба!


Огромна посетеност - за ваша информација, Пазар3 на дневно ниво го посетуваат преку 70 000 посетители, а тоа само по себе значи дека вашата продажба на плац, ниви и куќи ќе биде лесно и едноставно!


Исто така, откако ќе регистрирате оглас за продажба на плац или пак продажба на плацеви во скопје, шансите дека ќе бидете контактирани од страна на многубројни клиенти за кратко време се големи, па направете го тоа и почувствувајте го тоа на ваша кожа!


Респектабилен сајт - на Пазар3 постои огромна понуда за продажба на плац - плац во маврово, плацеви скопје, продажба на плацеви во скопје, но и за ниви и фарми.


Зошто? Бидејќи ние сме најголемото огласувачко и купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да најдете и продадете се што Ви е потребно а е поврзано со недвижности или живеалишта!Како до оглас кој што ќе Ви овозможи продажба на плац?


Иако процесот за регистрирање на оглас е навистина лесен и едноставен, сепак, постојат неколку работи кои што треба да ги имате на ум за да направите продажба на плац, плац за куќа, ниви и фарми.


Имено, најпрво Ве советуваме да се стремите кон правилата за огласување на нашиот сајт, бидејќи тоа е единствениот начин за вашите огласи бидат одобрени од администраторите на Пазар3.


Во спротивно, огласите кои не се во склад со пропишаните правила - нема да циркулираат на Пазар3.


Втората работа е да внимавате на уредувањето на огласите, односно да пишувате јасни и едноставни огласи за читање почнувајќи од почетокот па се до крајот на огласот.


За крај, Ве охрабруваме да започнете со пребарување и регистрирање на огласи за продажба на плац, нива или куќа уште веднаш, а ние ќе се погрижиме да стапите во директен контакт со заинтересирани клиенти за најкратко време!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации