Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Smestaj - Пронајди смештај за твои потреби | Пазар3

Како една од најдобрите огласувачки платформи, Пазар3 ви нуди совршени огласи за вашите потреби, а во случајов smestaj и престој во многу градови во Македонија и пошироко.

Во категоријата живеалишта има неколку клучни зборови (smestaj dojran, smestaj struga, ljubanista smestaj, pretor smestaj) кои ќе ви помогнат побрзо и полесно да пронајдете смештај во зависнот од тоа за каде сте заинтересирани.
16 ноем. 14:42 Викендици , Охрид

Se izdava vikendicka vo Ljubanista - Ohrid

100 ЕУР / дневно

02 ноем. 06:07 Во странство , Куманово

Izdajem smestaj Sokobanja

26 окт. 19:17 Соби , Пробиштип

SE IZNAJMUVA

03 окт. 08:54 Агенција за недвижности Соби , Охрид

Villa Koceski Pestani

12 ЕУР / дневно

10 септ. 19:36 Соби , Охрид

Prijaten smestaj vo Ohrid!!!

550 МКД / дневно

27 јун. 14:18 Соби , Охрид

Prijaten smestaj vo Ohrid

550 МКД / дневно

21 јун. 07:48 Станови , Охрид

Se izdava stan vo Centar na Ohrid za dve lica

Број на соби: 1
25 апр. 14:34 Соби , Охрид

Smestuvanje vo Ohrid Vila Megdani nas.Raca

03 јан. 11:52 Куќи/Вили , Крушево

Smestaj vo Krusevo se izdava sprat od kuka

Број на соби: 5
29 авг. 09:47 Станови , Охрид

Se izdava Trosoben stan so 2 spalni s. kratok/dolg period

Број на соби: 3
Површина: 70
29 авг. 08:12 Станови , Охрид

Stan vo Centar Ohrid za 2 lica (kratok/dolg period)

Број на соби: 1
05 авг. 10:52 Станови , Охрид

Stan za turisti Ohrid 2 spalni

Број на соби: 3
Површина: 70
13 јул. 15:10 Станови , Охрид

Apartman vo Centar Ohrid za 2 lica

Број на соби: 1
11 јул. 18:24 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid studija Amigo vo centar cena povolna

450 МКД / дневно

26 јун. 14:52 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid studija AMIGO vo centar,cena povolna

450 МКД / дневно

12 јун. 13:14 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar,cena povolna

450 МКД / дневно

10 јун. 23:39 Во странство , Крушево

Rabota vo germanija

10 000 ЕУР

29 мај 12:47 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar,cena povolna

450 МКД / дневно

15 мар. 19:45 Во странство , Гевгелиjа , Гевгелија

Rabota vo Hrvatska

25 авг. 14:04 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid studija Amigo vo centar

450 МКД / дневно

18 авг. 21:14 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar,cena povolna

450 МКД / дневно

15 авг. 18:37 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar,cena povolna

450 МКД / дневно

13 јул. 18:21 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid studija Amigo vo centar

450 МКД / дневно

06 јул. 15:56 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid studija Amigo vo centar

450 МКД / дневно

27 јун. 13:13 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar,cena povolna

450 МКД / дневно

07 јан. 13:29 Цимер/ка , Скопjе , Карпош

Baram cimer

03 септ. 12:11 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar

400 МКД / дневно

20 авг. 18:07 Соби , Охрид

Izdavame sobi

350 МКД / дневно

18 авг. 17:57 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar

400 МКД / дневно

09 авг. 11:54 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar

400 МКД / дневно

12 јул. 13:16 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar

400 МКД / дневно

05 јул. 12:28 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar !

400 МКД / дневно

29 јун. 18:51 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar

400 МКД / дневно

10 јан. 16:55 Соби , Штип

Se bara soba smestaj za edno lice

16 дек. 12:52 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva stan-Madzar Maalo

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
17 окт. 23:06 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid studija AMIGO vo centar

400 МКД / дневно

26 септ. 18:18 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar

400 МКД / дневно

17 септ. 11:11 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar

400 МКД / дневно

06 септ. 12:48 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo Karposh 2

Број на соби: 2,5
31 авг. 12:16 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar

400 МКД / дневно

23 авг. 15:56 Соби , Скопjе , Центар

Izdavanje soba vo Centar

22 авг. 18:42 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo Karposh 2

Број на соби: 2
25 јул. 21:37 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar

400 МКД / дневно

07 јул. 12:09 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid studija AMIGO vo centar

400 МКД / дневно

30 јун. 12:30 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid studija AMIGO vo centar

400 МКД / дневно

23 јун. 12:09 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar

400 МКД / дневно

08 јун. 17:35 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid studija AMIGO vo centar

400 МКД / дневно

30 мај 17:32 Соби , Охрид

Smestaj vo Ohrid studija AMIGO vo centar

400 МКД / дневно

30 апр. 20:47 Соби , Охрид

Sobi ohrid evtino udobno rezerviraj

350 МКД / дневно

Сместување за секакви потреби - Пронајди го идеалниот смештај со Пазар3


Планирате патување до Дојран, Охрид, Струга, Љубаништа, Трпејца или Претор и сте во потрага по најдобар смештај? Пазар3 има најголем избор на сместувања во Македонија, вклучувајќи ги сите најпопуларни дестинации како што се Дојран, Охрид, Струга и многу други.

Смештај Дојран - Сместување за секакви потреби


Дали барате сместување во Дојран? Пазар3 ви нуди најразлични опции за сместување, вклучувајќи хотели, апартмани, куќи и вили, со разни цени и удобности. Независно дали патувате сами или со пријателите и семејството, ќе го најдете совршениот смештај за вашите потреби.

Сместување во Охрид - Откријте го бисерот на Македонија


Охрид е еден од најпрекрасните градови во Македонија, познат по своите прекрасни езера и историски забелешки. Ако патувате во Охрид и барате сместување, Пазар3 има најдобрите опции за вас. Од луксузни хотели до автентични апартмани, во Охрид ќе најдете совршен сместај за вашето искуство.

Сместување во Струга - Историски и природни богатства


Струга е град познат по своите историски и природни богатства. Ако патувате во Струга и барате сместување, Пазар3 има најдобрите понуди за вас. Независно дали сте во потрага по семеен хотел, апартмански комплекс или куќа со поглед на езерото, ќе најдете совршен смештај за вашиот престој.

Сместување во Љубаништа, Трпејца и Претор - Откријте ги скриените бисери


Љубаништа, Трпејца и Претор се мали села кои нудат уникатни искуства за патниците. Ако барате сместување во овие региони, Пазар3 има најдобрите понуди за вас со само едноставни клучни зборови (trpejca smestaj,smestaj vo ohrid, pretor smestaj). Од големи куќи до малечки семејни пансиони, овие села ќе ви пружат незаборавно искуство.

Евтини хотели во Скопје - Барате економичен смештај во главниот град?


Скопје, главниот град на Македонија, нуди многу видови на сместување. Ако сте во потрага по евтини хотели во Скопје, Пазар3 има најдобрите понуди за вас. Со разни цени и локации, ќе најдете економичен смештај за вашиот престој во градот.


Без разлика која дестинација ќе ја изберете, Пазар3 има најголем избор на сместувања за секакви потреби. Најдете го идеалниот смештај за вашиот следен одмор и уживајте во прекрасните дестинации во Македонија.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации