Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор SE PRODAVA,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: SE PRODAVA | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 септ. 00:14
Линк
Станови , Скопjе , Чаир

Stan novagradba - Cair

Број на соби: 1

Денес 14:43
Линк
Бараки и Гаражи , Скопjе , Карпош

Podrum vo Aleksandrija

1 ЕУР

Денес 14:43 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Imot na povrsina od 1000m2 komplet

Број на соби: 7
Површина: 100
Денес 14:33 Станови , Скопjе , Кисела Вода

STAN VO KISELA VODA RASADNIK

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:11 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Aerodrom ubav stan 100m2 do Porta i Eqvilibrium

1 550 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 11:31 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se prodava stan 80m2 vo Karposh 1 na 2 nivoa

160 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 11:30 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se prodava stan vo gradba 53m2 vo Centar

2 200 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 11:13 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo Cento 120m2

Број на соби: 6
Површина: 120
Денес 11:11 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

MARKICA ZA GRADBA STROG CENTAR

1 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 11:10 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

CENTAR UL MAKEDONIJA 50M2

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Денес 11:05 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Luksuzen stan vo Centar plostad 100m2

Број на соби: 3,5
Површина: 100
Денес 11:03 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

CENTAR KATOLICHKA 46M2 NOV

1 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 10:59 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

Stan 72m2 so dve spalni vo Hipodrom

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 10:57 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Centar ul Makedonija 70m2

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 10:51 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Stan od 52m2 vo Bunjakovec Centar

104 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 10:27 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Stan vo Kisela Voda od 45m2 novogradba

1 450 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 09:19 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

SE PRODAVA PRAZEN STAN VO KOZLE

102 500 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 09:01 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

Ekskluzivno Shamionce Kisela Voda 140m2

161 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
Онлајн
Денес 08:57 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Ekskluzivno 63m2 Karpos 4

91 350 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 08:54 Станови , Скопjе , Гази Баба

Se prodava stan od 44m2 vo Vardar Residence,Keramidnica

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 08:54 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Ekskluzivno, 130m2 Karposh 2 !!!

214 500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 130
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување SE PRODAVA | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации