Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Oгласи за недвижности под кирија по екстра достапни цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со илјадници огласи за недвижности во кои се нудат станови под кирија во скопје, викендици за издавање skopje, издавање станови охрид, вили за изнајмување, изнајмување соби во охрид, викендици за издавање ширум познатите дестинации во Македонија, како и останати живеалишта на кои што можете да наидете од некоја позната агенција за недвижности на Пазар3!


Пазар3 Ви нуди беспрекорна прегледност на секакви огласи за недвижности под кирија, па затоа, започнете со пребарување уште веднаш и најдете викендици за издавање, гарсоњери, соби, вили за изнајмување и други недвижности, или регистрирајте оглас за недвижности под кирија кои ќе бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!

10 авг. 21:11
Link:
, ,

Se izdava nenamesten stan vo nas Kozle

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
30 јул. 19:02
Link:
, ,

Издавам стан

Број на соби: 2
Површина: 50

Денес 10:20 , ,

Se izdava stan so parking

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 10:17 ,

Apartmani Picioski pestani

Број на соби: 10
Денес 10:13 , ,

Namesten dvosoben stan vo Micurin 58m2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 17:18 , ,

Se izdava luksuzno namesten stan vo Centar Kapistec

660 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 10:05 , ,

Stan na Vodno

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 09:37 , ,

Stan vo nova gradba na odlicna lokacija

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 09:16 ,

Se izdava stan na 100m do ezero

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Денес 09:14 ,

Se izdava apartman vo Ohrid

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Денес 08:40 , ,

Kuka vo Sutka

Број на соби: 4
Површина: 50
Денес 08:31 ,

Sobi i studia vo Ohrid

500 МКД / дневно

Денес 08:25
Link:
,

Se izdavaat Apartmani vo centar

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 08:22 , ,

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 08:21 , ,

Se izdava stan

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 08:18 Агенција за недвижности , ,

Stan vo Centar kaj PS Beko

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 03:55
Link:
, ,

Se izdava kompletno opremen stan

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Денес 02:50 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom Capitol Mall

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 01:49 , ,

Se izdava stan od 57m2 vo Centar

Број на соби: 2
Денес 00:45 ,

Stan so 2 sobi kaj trgovski

Број на соби: 2
Денес 00:26 , ,

Se izdava renoviran i kompletno namesten stan.

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 23:38 , ,

Se izdava stan vo Taftalidze 2

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 22:02
Link:
, ,

Se iznajmuva stan vo centarot na Skopje

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60

Зошто Пазар3 е одлично место за пребарување и регистрирање на огласи за недвижности под кирија?Одличен сајт за употреба - нашиот специјализиран сајт заедно со практичните алатки за користење ќе Ви овозможи да бидете во тек со сите огласи за недвижности кои се издаваат под кирија, а во истовреме, ќе Ви понуди и можност за да регистрирате сопствени огласи за недвижности, без разлика дали сте физичко лице или пак агенција за недвижности со само еден клик!Имено, ако сте во потрага по недвижности, се што треба да направите е да го искористите полето за пребарување, во кое ќе можете да внесете клучни зборови кои асоцираат на вашата потреба - " се издава гарсоњера", "викендици за издавање skopje", "викендици за издавање", и слично, а при притискање на копчето, нашиот систем во истиот момент ќе Ви ги понуди сите огласи според она што го пребарувате!Најголемо купопродажно место во Македонија - Пазар3 како најголемото купопродажно место во државата е одличен сајт сите ваши огласи за недвижности бидат видени, бидејќи нашата дневна посетеност надминува преку 70 000 посетители, а во истовреме, постојат многубројни агенции за недвижности кои ќе Ви понудат станови, вили, куќи, викендици, и соби за изнајмување по екстра поволни цени!Совети за одбирање на недвижнини


При следење на сите огласи за недвижности, Пазар3 Ве советува да обрнете внимание на следниве огласи, со цел да направите лесен и ефикасен избор кој ќе биде соодветен со вашиот буџет!Просечна кирија - секогаш бидете во тек со цените за недвижности, и следете огласи за недвижности особено ако сте во потрага по куќи, соби, викендици и станови за издавање, бидејќи на тој начин ќе ги намалите шансите да плаќате поголема кирија отколку што треба.Агенции - секогаш целете кон тоа да разговарате со респектабилна агенција за недвижности, бидејќи на тој начин, Вие ќе бидете повеќе од сигурни дека недвижностите се веродостојни, па така, шансите за неправилен избор се сведени под минимум.Локација - со оглед на фактот што на Пазар3 ќе можете да најдете стотици огласи за недвижности кои се распоредени на најразични локации, наш совет е секогаш да одберете гарсоњери, соби, вили за изнајмување и други недвижности кои се во околина на училишта, болници и се разбира, на вашето работно место.Населба - населбата е секако клучна за вас и вашето семејство, а на нашиот сајт ќе можете да најдете многубројни огласи во кои се издава стан во автокоманда, "издавам стан во ново лисиче", "стан во кисела вода" и слично, а наш совет е да одбирате населби кои имаат чиста околина и се тивки, иако тоа некогаш значи и повисоки цени.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации