Македонски | Shqip | English |

Продажба на недвижнини по најдобри услови на пазарот!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што е заинтересиран за продажба на недвижнини - продажба на викендици, продажба на плац, куќи на продажба, продажба на недвижнини во странство како продажба на апартмани во грција, бараки, гаражи и паркинг простор на лесен и едноставен начин!


Истовремено, посетителите ќе можат да бидат во тек со многубројни огласи за продажба на недвижнини во Скопје и ширум останатите градови во Македонија - куќи на продажба во и вон Скопје, продажба на станови во охрид, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови скопје, продажба на станови во битола, продажба на куќи во струмица, и тн, па доколку сакате да го пронајдете вашиот иден дом, тогаш вие сте на вистинското место!Денес 02:48 , ,

Namesten stan vo Centar

76 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 02:41 ,

Dolna Banica

30 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 00:48 , ,

Kuka vo Saraj

86 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 00:31 ,

Kuka nad Sokolana

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Вчера 23:47 , ,

Namesten stan vo Kisela Voda

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 23:32 ,

Kuka vo centar na Kocani

39 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 7
Вчера 23:32 , ,

Vikendica vo ORESANI

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 23:22 , ,

KUKA VO NASELBA LISICE

98 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Вчера 23:16 , ,

Stan vo Topansko Pole

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 23:11 , ,

Namesten stan vo Centar

76 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 23:08 ,

Shtepi ne Gostivar

49 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:57 ,

Се издава стан / Apartment to rent in Shtip

200 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Вчера 22:55 , ,

Kuka vo R'zanicino

67 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 190
Вчера 22:55 ,

KUKA SO GOLEM PLAC ZELEZNICKA

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 22:54 , ,

Stan na Vodno itno

118 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Вчера 22:51 , ,

Kuka vo Gazi Baba itno

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 140
Вчера 22:49 , ,

Stan vo Karpos

1 250 ЕУР

Број на соби: 4

Kако до лесна и брза продажба на недвижнини?


За волја на вистината, постојат повеќе работи кои директно или индиректно ќе влијаат во процесот на продажба на недвижнини, но, ние се одлучивме да Ви понудиме неколку конкретни решенија на кои што можете да се темелите, и за кои сметаме дека ќе Ви бидат од огромна корист.


Огласете се - за да го забрзате процесот на продажба на недвижнини кои се во ваша сопственост, Пазар3 Ви стои на располагање како најголемото купопродажно и огласувачко место кое на дневна основа го посетуваат преку 70 000 посетители!


Што тоа значи? Тоа значи дека вашите огласи за куќи на продажба, продажба на станови во грција, продажба на викендици, земјиште за продажба, продажба на плац, продажба на станови во охрид и ширум останатите градови во Македонија ќе бидат видени, а Вие ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти!


Направете проценка околу цената - пред да се одлучите за продажба на недвижнини, од круцијално значење е да ги следите трендовите на цената, бидејќи таа може да биде опаѓачка или рапидно да се зголемува.


На пример, вашата продажба на викендици во Маврово може да се одликува со добра цена доколку истите се на добра локација, но исто така, постои голема разлика во цената при продажба на нови станови во карпош со продажба на нови станови во кисела вода, или продажба на нови станови во аеродром.


Затоа, секогаш имајте ги предвид цените, бидејќи само така ќе извлечете максимум од самата продажба на недвижнини.


Направете мало реновирање - без разлика дали станува збор за продажба на викендици, станови, апартмани, куќи, вили, бараки или пак нешто друго, Пазар3 Ве советува да ги санирате сите видливи и постоечки штети доколку потојат, бидејќи на тој начин вашите недвижности ќе изгледаат многу подобро и ќе бидат атрактивни за купување.


Исто така, исчистете го просторот и допринесете кон убава миризба, бидејќи секој клиент кој што е заинтересиран би сакал да се почувствува како дома, нели?Зошто Пазар е идеално место за продажба на недвижнини?


Интуитивен сајт - постоечките алатки вклучувајќи го полето за пребарување, филтрите, и алатката за регистрирање на огласи ќе продажба на станови во грција Ви помогнат да регистрирате оглас или пак да бидете во тек со огласите за продажба на недвижнини.


Имено, ако продавате куќи, станови, вили, и викендици, тогаш употребете ја алатката за регистрирање на оглас и внимавајте на уреденоста како и на пропишаните правила за огласување на нашиот сајт!


Кога станува збор за уредувањето, тогаш користете едноставни наслови од типот - "продавам стан во аеродром", "продавам гарсоњера скопје", "продавам куќа", и сл, а во главниот дел внесете го вашиот контакт телефон со повеќе карактеристики за вашите недвижности во поглед на цената, состојбата, локацијата и сл.


Oгромна посетеност - огромната посетеност на нашиот сајт ќе Ви помогне да заштедите на изнајмување на услуги на агенции за недвижности, бидејќи за рекламирање на вашата продажба на недвижнини ќе играте вие значајна улога.


Исто така, цените за огласување се ниски и достапни за сечиј буџет, а фактот што преку 70 000 дневни посетители ќе имаат можност да ги разгледаат вашите огласи за продажба на недвижнини се само причина плус за да го изберете Пазар3!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации