Македонски | Shqip | English |

Продажба и купување на Живеалишта

Секакви видови на Недвижнини се продаваат и купуваат на Пазар3.мк! Доколку продавате куќа, стан, викендица, плац, и др. регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак купувате куќа, стан, викендица, плац и др. погледнете ги сите Пазар3 огласи!

03 јул. 22:45
Линк
,

Se izdava luxusen stan vo centar na Ohrid

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
03 јул. 09:14
Линк
, ,

SE IZDAVA STAN VO CENTAR ITNO

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5

Денес 22:22 , ,

STAN GARSONJERA GARAZA

50 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
Денес 22:19 , ,

Se izdava garsonjera od 30m2

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 22:17 , ,

KUKA VO BUTEL RADISHANI LJUBOTENSKI PAT

Број на соби: 8
Површина: 140
Денес 22:14 , ,

Kuka vo naselba Dracevo

Број на соби: 5
Површина: 110
Денес 22:14 , ,

Se izdava stan vo Karpos 1

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 22:13 , ,

Se izdava del od kukja Taftalidje 181m2 kat i pot

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Денес 22:13 , ,

Se izdava stan za deloven prostor kaj Tobako 2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 22:09 , ,

Se izdava stan od 60m2 vo Karposh

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 22:07 , ,

Kompletno namesten trosoben sprat od kuka

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Денес 22:07 , ,

MALO STANCE ZA STUDENTI VO KOZLE

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 22:05 , ,

Kuka vo gorno Nerezi

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 22:03 , ,

Se izdava luksuzna kuka vo Karpos

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Денес 22:02 , ,

Dvosoben stan vo Zelezara

40 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 22:01 , ,

Kuka vo Taftalidze od 181m2

250 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 22:01 , ,

Kuka vo Butel 2

13 000 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 21:59 , ,

Stan vo Karpos 2

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 21:53 , ,

Se izdava stan vo porta Kozle ziping

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 21:51 , ,

Se izdava dvosoben stan vo Karpos

Број на соби: 3
Денес 21:50 , ,

Stan vo Debar maalo

1 080 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 21:48 , ,

Luksuzna kuka vo Radishani

195 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 21:46 , ,

Stan od 82m2 vo Centar na plostad

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 21:45 , ,

Se izdava namesten stan vo Centar-Gradski Zid

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 21:39 , ,

Kuka vo Vlae

220 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 21:37
Линк
, ,

Се изнајмува нов стан

280 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 21:37 , ,

SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAR

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 21:33 , ,

Penthouse Stan 173m2

1 080 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Денес 21:25 , ,

Se izdava kompletno namesten stan vo Novo Lisice

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 21:17 , ,

Se iznajmuva stan vo Novo lisice

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Продажба и купување на Недвижности - Пазар3 огласи

Во категоријата "Живеалишта" се купуваат и продаваат Станови, Куќи/Вили, Плацови/Ниви и фарми, Соби, Бараки и Гаражи, Викендици, и недвижности во странство.

 

Купувајте и продавајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк!

Кон почеток