Македонски | Shqip | English |

Огласи за изнајмување на недвижности

Оваа категорија е наменета за сите кои што бараат или пак сакаат да објават огласи за изнајмување на недвижности од секаков тип, почнувајќи од огласи во кои се издава гарсоњера, дуќани за издавање, охрид соби за издавање, вила за изнајмување, куќа за изнајмување, изнајмување вила со базен, станови капиштец, станови автокоманда, викенд куќи, викендици маврово, викендици пониква, викендици во берово и тн!


За таа цел, Ве охрабруваме да започнете со пребарување на сите огласи за изнајмување на недвижности, или пак да објавите оглас во кој што јасно ќе ја наведете вашата потреба во која барате викендици за изнајмување, луксузни станови скопје, викенд куќи, монтажни викендици, викендици попова шапка, станови под кирија и сл, а останатото препуштете ни го нам и на огромната понуда на нашиот сајт!

13 апр. 23:24
Линк
, ,

Se izdava stan od 75m2

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Денес 21:45 ,

Se iznajmuva stan renoviran vo centar na Stip

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 21:43 , ,

STAN TOBAKO 2 84m2

89 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 21:29 , ,

SE IZNAJMUVAN PRAZEN STAN NA PRIZEMJE

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 21:25 Агенција за недвижности , ,

Se iznajmuva top stan kaj Pestaloci

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 21:18 , ,

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN

Број на соби: 3
Површина: 120
Денес 21:14 ,

Se iznajmuva Vila Samovila

1 850 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 21:14 , ,

Se iznajmuva stan vo strog centar

15 400 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Денес 21:12 , ,

Se izdava prazen stan vo Naselba Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 21:11 ,

Zgrada vo Kicevo

Број на соби: > 10
Денес 21:07 , ,

SE IZNAJMUVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 21:06
Линк
,

Shtepi 250m2 me 3 duqane

360 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 20:53 , ,

Се издава стан

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 20:52 , ,

SE IZDAVA STAN VO KARPOS

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 20:52 , ,

Shtepi ne Gazibabe 120m2

29 700 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 20:52 , ,

Kuka so plac vo Pintija

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 20:42 , ,

Stan vo Centar kaj Pestaloci

99 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Денес 20:35 , ,

Se prodava stan sproti MVR

117 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 20:34 , ,

SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA AVTOBUSKATA MECKAROV

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 20:28 , ,

Се издава наместен стан

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80

Зошто Пазар3 е вистинскиот избор за оние кои бараат и имаат потреба од објавување на огласи за изнајмување на недвижности?


Неверојатна понуда - понудата за недвижности на Пазар3 е одлична, а тоа се одлични вести доколку имате потреба од изнајмување на станови, куќи и вили, плацеви, соби, бидејќи се што треба да направите е да започнете со пребарување на огласи, или пак да објавите огласи за изнајмување на недвижности, бидејќи тие ќе Ви помогнат кон реализирање на вашата цел!


Тука, постои голем број на сопственици на недвижен имот кој што ќе Ви понудат разни викендици за издавање на една или повеќе вечери, станови за издавање скопје, викенд куќи, станови во влае, куќа за изнајмување, изнајмување вила со базен, и на се останато, а во тоа ќе се уверите и самите!


Рекордна посетеност - благодарение на посетеноста на нашиот сајт која што надминува над 70 000 посетители, вашите огласи за изнајмување на недвижности секогаш ќе бидат ефикасни, бидејќи истите ќе бидат прочитани од широк спектар на луѓе!


Тоа само по себе значи дека нема да помине долго пред да вашето барање за изнајмување на недвижности се оствари!


Интуитивни алатки - на нашиот сајт, со само еден клик би можеле да објавите огласи за изнајмување на недвижности по кои што трагате веќе подолг период, но, се разбира, и да пребарувате огласи со само еден клик, благодарејќи им на полето за пребарување, алатката за регистрирање на огласи и филтрите!Како да пребарате или објавите огласи за изнајмување на недвижности?


Пребарувањето и објавувањето на огласи е неверојатно лесен и едноставен процес на Пазар3 кој што бара од вас само еден клик пред истиот тој клик да Ви ја исполни вашата цел.


Но, сепак, постојат неколку работи на кои што треба да внимавате доколку сакате да добиете подобри резултати од пребарувањето, или пак од огласувањето, а истите ќе ги дознаете во овој момент.


Доколку сакате да пребарате огласи за изнајмување на недвижности, се што треба да направите е да ја искористите функционалноста која што Ви ја нуди полето за пребарување, а во него да внесете фрази кои соодејствуваат со вашата потреба - "изнајмување вила со базен","изнајмување викендици","куќа за изнајмување","огласи за изнајмување стан","дуќани за издавање" и сл.


Потоа, при притискање на копчето, на вам ќе Ви бидат понуди огласи чија природа потполно ќе биде во склад со тоа што го барате.


Ако пак, сакате да објавите огласи за изнајмување на недвижности, тогаш Ве охрабруваме да внимавате на уредувањето на огласите, правилата за огласување, и прикачувањето на фотографија, бидејќи без разлика дали се работи за огласи за изнајмување на недвижности или пак за нешто др, сите огласи кои не ги исполнуваат овие критериуми, нема да бидат ефикасни.


За крај, објавете огласи за изнајмување на недвижности, и не заборавајте горенавадените совети да ги ставите во пракса, а останатото препуштете ни го нам и на големата посетеност на нашиот сајт!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации