Македонски | Shqip | English |

Битола | Живеалишта


Денес 11:05 ,

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
Денес 01:21 ,

Se izdava namesten stan vo centarot na Bitola

Број на соби: 2,5
Површина: 40
Вчера 23:57 ,

Se izdava kompletno namesten stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 22:50 ,

Se iznajmuva stan vo Bitola

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Вчера 20:36 ,

Delumno renoviran namesten stan

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 18:17 ,

Stan vo centar na Bitola

Број на соби: 3
Вчера 17:49 ,

Stan vo centarot na gradot vo Bitola

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 17:42 ,

Kuka vo jenimale

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 17:41 ,

Luksuzen stan vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 15:29 ,

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 14:18 ,

Stan vo Bitola

Број на соби: 2,5
Вчера 12:51 ,

STAN vo Bitola

600 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 12:33 ,

Kuka na tri kata

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
10 јул. 18:21 ,

Se izdava nenamesten stan na prvi sprat Atpazar

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
10 јул. 15:39 ,

KUKA NA BAIROT VO BITOLA

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
10 јул. 13:18 ,

Se prodava garsonjera itno!

19 000 ЕУР

Број на соби: 1
10 јул. 13:18 ,

Se izdava stan vo nova Bitola na idealna lokacija

Број на соби: 3
Површина: 70
10 јул. 00:44 ,

Se izdava stan vo centarot na Bitola

Број на соби: 6
Површина: 100
09 јул. 22:01 ,

Stan od 53m2 vo Bitola

34 000 ЕУР

Број на соби: 3
09 јул. 18:55 ,

Vila so plac od 600m2 vo s Bistrica

7 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
09 јул. 18:12 ,

Kuka vo strog centar na Bitola

69 000 ЕУР

Број на соби: 5
09 јул. 15:42 ,

Nov stan garsonjera vo Bitola

730 ЕУР

Број на соби: 1
Кон почеток