Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 апр. 19:04
Link:
,

ЛУКСУЗЕН СТАН ПОД НАЕМ

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Денес 13:18 ,

Se izdava stan vo nova Bitola na idealna lokacija

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 10:38 ,

Se izdava stan od 73m2 vo Bitola

Број на соби: 4
Денес 00:44 ,

Se izdava stan vo centarot na Bitola

Број на соби: 6
Површина: 100
Денес 00:14 ,

Se izdava stan pod kirija

Број на соби: 4
Површина: 70
Вчера 18:55 ,

Vila so plac od 600m2 vo s Bistrica

7 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 18:12 ,

Kuka vo strog centar na Bitola

69 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 15:42 ,

Nov stan garsonjera vo Bitola

730 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 11:05 ,

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
Вчера 01:21 ,

Se izdava namesten stan vo centarot na Bitola

Број на соби: 2,5
Површина: 40
16 апр. 23:57 ,

Se izdava kompletno namesten stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
16 апр. 22:50 ,

Se iznajmuva stan vo Bitola

Број на соби: 3,5
Површина: 70
16 апр. 20:36 ,

Delumno renoviran namesten stan

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 апр. 19:04
Link:
,

ЛУКСУЗЕН СТАН ПОД НАЕМ

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
16 апр. 18:10 ,

Kuka vo Centar na Bitola do crkvata Sv Petka

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
16 апр. 17:49 ,

Stan vo centarot na gradot vo Bitola

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
16 апр. 17:41 ,

Luksuzen stan vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
16 апр. 15:29 ,

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Број на соби: 6
16 апр. 13:31 ,

Ubav stan vo strog Centar

Број на соби: 3,5
16 апр. 12:51 ,

STAN vo Bitola

600 ЕУР

Број на соби: 3
16 апр. 12:33 ,

Kuka na tri kata

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
16 апр. 11:15
Link:
,

Nov stan vo centarot na gradot

34 000 ЕУР

Број на соби: 2
15 апр. 22:30 ,

Kuka vo strogi centar Bitola

Број на соби: > 10
15 апр. 22:08 ,

Parcela so 2 kuki vo Bitola

30 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 1
15 апр. 15:39 ,

KUKA NA BAIROT VO BITOLA

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
15 апр. 15:21 ,

SE IZDAVA DVOSOBEN KOMPLETNO NAMESTEN STAN

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации