Македонски | Shqip | English |
Вчера 12:56
Линк
Станови , Битола

Stanovi vo Bitola

780 ЕУР

Број на соби: 2

Денес 10:05 Куќи/Вили , Битола

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
Вчера 22:57 Станови , Битола

Se izdava kompletno namesten stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 21:50 Станови , Битола

Se iznajmuva stan

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Вчера 16:49 Станови , Битола

Stan vo centarot na gradot vo Bitola

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 16:41 Станови , Битола

Luksuzen stan vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 14:29 Куќи/Вили , Битола

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 13:18 Станови , Битола

Stan vo Bitola

Број на соби: 2,5
Вчера 12:56 Станови , Битола

Stanovi vo Bitola

780 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:51 Станови , Битола

STAN vo Bitola

600 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 11:33 Куќи/Вили , Битола

Kuka na tri kata

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
10 дек. 17:21 Станови , Битола

Se izdava nenamesten stan na prvi sprat Atpazar

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
10 дек. 14:39 Куќи/Вили , Битола

KUKA NA BAIROT VO BITOLA

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
10 дек. 13:15 Куќи/Вили , Битола

Ekstra kuka so Letnikovec

Број на соби: 5
10 дек. 13:13 Станови , Битола

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN 60m2 VO BITOLA

Број на соби: 3
Површина: 60
10 дек. 12:18 Станови , Битола

Se izdava stan vo nova Bitola na idealna lokacija

Број на соби: 3
Површина: 70
Кон почеток