Македонски | Shqip | English |

Дебар | Живеалишта

06 јун. 14:25 ,

MAVROVO VO ANOVI APARTMAN 72m2 VTORI KAT

38 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
20 апр. 15:55 ,

shitet shtepia

50 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 130
11 мар. 20:34 ,

Kuka

150 000 ЕУР

Број на соби: 8
25 ноем. 16:14 ,

Shtepi

Број на соби: 9
07 апр. 16:59 ,

Shitet Objekti

Број на соби: 9
14 мај 12:23 ,

Garsoniere me Qira

15 ЕУР / дневно

12 септ. 20:11 ,

Nova kuka vo Debar

Број на соби: 10
17 авг. 09:31 ,

Kuka vo Debar

43 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
04 јан. 12:31 ,

Stan vo Albanija

33 000 ЕУР

03 јан. 22:10 ,

Stan od 72m2 vo Debar

33 000 ЕУР

Број на соби: 3
02 дек. 14:09 ,

Se izdava vila Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 120
30 окт. 21:29 ,

Vila vo Mavrovo

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 5
19 дек. 00:01 ,

Shtepi ne qender Debar

Број на соби: 2,5
22 ноем. 20:37 ,

STAN OD 74M2 VO DEBAR

Број на соби: 3
13 септ. 12:15 ,

Shtepi prej 616m2 ne Debar

200 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 10
28 јун. 08:00 ,

Banesë në Durrës Shqipëri

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Кон почеток