Македонски | Shqip | English |

Делчево | Живеалишта

11 авг. 21:14 ,

Se iznajmuva Vila Samovila

1 850 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 90
31 јул. 15:57 ,

STAN VO CENTAROT NA DELCEVO

Број на соби: 3,5
07 мај 13:42 ,

Stan vo Delcevo

35 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
02 мај 23:20 ,

Nova kuka

140 000 ЕУР

Број на соби: 8
30 јан. 22:55 ,

Se izdava dvosoben stan

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
30 јан. 22:47 ,

Stan komplet namesten

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 јан. 21:36 ,

Se izdava nov dvosoben stan komplet namesten

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 јан. 21:28 ,

Se izdava stan vo Delcevo

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
22 јан. 07:23 ,

se izdava nov dvosoben stan 67 m,

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
30 септ. 00:41 ,

Dukjan nasproti noiot pazar

50 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 20
26 септ. 01:45 ,

Se izdava garsonjera vo Kisela Voda

9 500 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
13 авг. 11:02 ,

Kuka vo selo Petrovo

9 000 ЕУР

Број на соби: 5
07 авг. 22:38 ,

Stan strog centar Delcevo

Број на соби: 3
Површина: 80
18 мај 01:13 ,

Trosoben stan vo MK. Kamenica

28 000 ЕУР

Број на соби: 3
13 мар. 10:24 ,

STANOVI DELCEVO STROG CENTAR

Број на соби: 3,5
Површина: 80
05 фев. 22:44 ,

Se izdava stan vo Delcevo

5 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
02 дек. 11:07 ,

Stara kuka vo centarot na Delcevo

Број на соби: 4
Површина: 100
19 ноем. 20:15 ,

Kuka vo Delcevo itno

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
25 мар. 20:46 ,

Stan vo centarot na Delcevo

32 000 ЕУР

Број на соби: 2
Кон почеток