Македонски | Shqip | English |

Гевгелиjа | Живеалишта

Денес 07:01 , ,

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA APARTMENT FOR RENT

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Денес 00:10 , ,

Stan od 76m2 vo Dojran

Број на соби: 3
Вчера 22:23 , ,

Se izdava kuka vo Gevgelija

36 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 21:21 , ,

Stan vo Star Dojran

21 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 12:49 , ,

Se iznajmuva kuka namestena

Број на соби: 2
Површина: 110
19 фев. 17:20 , ,

Kuka vo Bogdanci

Број на соби: 8
Површина: 200
19 фев. 16:35 , ,

Kuka Vila vo Nov Dojran

37 500 ЕУР

Број на соби: 4
19 фев. 15:28 , ,

Namesten stan

Број на соби: 2,5
Површина: 70
19 фев. 13:34 , ,

Kuka od 170m2 vo Gevgelija

Број на соби: 8
Површина: 170
18 фев. 15:49 , ,

Novo izgradeni dve kuki

Број на соби: 2
13 фев. 04:29 , ,

SE IZDAVA KUKA NA KARAORMAN

Број на соби: 4
Површина: 100
08 фев. 19:38 , ,

Kuka so golemo dvorno mesto

30 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
06 фев. 15:13 , ,

Kuka vo selo Nikolic

Број на соби: 8
03 фев. 21:08 , ,

Kuka vo Gevgelija

90 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
03 фев. 16:27 , ,

Se izdava namesten stan

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
30 јан. 21:11 , ,

Se izdava namesten stan

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
30 јан. 17:59 , ,

Trosoben stan vo Gevgelija

Број на соби: 3,5
Површина: 90
16 јан. 20:42 , ,

Se izdava stan vo centarot na Gevgelija

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Кон почеток