Македонски | Shqip | English |

Дојран | Живеалишта

Вчера 00:10 , ,

Stan od 76m2 vo Dojran

Број на соби: 3
26 фев. 21:21 , ,

Stan vo Star Dojran

21 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
06 фев. 15:13 , ,

Kuka vo selo Nikolic

Број на соби: 8
14 дек. 20:12 , ,

Se izdrava Vila Mario vo Star Dojran

Број на соби: 3
Површина: 70
09 дек. 18:23 , ,

Kuka Vikendica vo Star Dojran

Број на соби: 6
Површина: 120
04 дек. 17:49 , ,

Se izdava vila Mario za nova godina

Број на соби: 4
Површина: 120
01 ноем. 22:14 , ,

KUKA VO STAR DOJRAN

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
18 септ. 12:19 , ,

Se izdavat lux apartmani vo Star Dojran

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
04 септ. 16:14 , ,

Kuka vo Gevgelija od 480m2

Број на соби: > 10
11 авг. 22:10 , ,

Vila vo Dojran

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
08 авг. 13:00 , ,

KUKA VO DOJRAN

40 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 150
02 авг. 00:27 , ,

HOUSE FOR SALE

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
22 јул. 18:33 , ,

Vila Magdalena

Број на соби: 5
Површина: 10
15 јул. 14:07 , ,

KUKA BO NOV DOJRAN

Број на соби: 5
Површина: 100
Кон почеток