Македонски | Shqip | English |

Гевгелија | Живеалишта


Вчера 22:23 , ,

Se izdava kuka vo Gevgelija

36 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 17:16 , ,

Se izdava stan

1 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 13:25 , ,

Kuka vo centarot na Gevgelija

Број на соби: 3,5
Површина: 110
Вчера 09:45 , ,

Stan vo centar

Број на соби: 3
Површина: 60
13 јан. 15:50 , ,

Novo izgradeni dve kuki

Број на соби: 2
08 јан. 15:34 , ,

Se izdava vednas vseliva garsonjera

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
07 јан. 11:09 , ,

Stan vo gevgelija

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
03 јан. 19:50 , ,

Se prodava

Број на соби: 2
02 јан. 16:38 , ,

Се издава наместен стан во Гевгелија

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
18 дек. 18:46 , ,

Stan vo Gevgelija

52 000 ЕУР

Број на соби: 3
15 дек. 06:25 , ,

Se izdava / For rent

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
26 ноем. 18:11 , ,

Nov stan vo Gevgelija

52 000 ЕУР

Број на соби: 3
24 ноем. 09:07 , ,

STAN

Број на соби: 3
Кон почеток