Македонски | Shqip | English |

Гостивар | Живеалишта

26 фев. 20:27
Линк
, ,

Stan vo Mavrovo

39 500 ЕУР

Број на соби: 1

Денес 22:08 ,

Shtepi ne Gostivar

49 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 16:48 ,

Shtepia

Број на соби: 6
Вчера 15:03 ,

Kompletno renoviran stan vo Gostivar

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 14:17 , ,

Vila od 120m2 vo Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 120
26 фев. 22:25 ,

Kukal so dvor od 700m2

149 000 ЕУР

Број на соби: 7
26 фев. 20:27
Линк
, ,

Stan vo Mavrovo

39 500 ЕУР

Број на соби: 1
18 фев. 08:38 ,

Stan od 75m2 so inventar

Број на соби: 3
17 фев. 13:56 Агенција за недвижности ,

Stan od 120m2

92 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
15 фев. 17:10 ,

Stan od 52m2 so inventar

Број на соби: 2
11 фев. 21:11 ,

Luksuzno sreden stan

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
10 фев. 20:31 ,

Kuka vo Gostivar

130 000 ЕУР

Број на соби: 6
10 фев. 09:37 ,

Se izdava namesten stan namesten

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Кон почеток