Македонски | Shqip | English |

Гостивар | Живеалишта

Денес 16:03 ,

Kompletno renoviran stan vo Gostivar

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 22:02 ,

SE PRODAVA KUKJA VO STROGi CENTAR

Број на соби: 8
Површина: 120
Вчера 20:04 ,

Стан во семејна куќа

22 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 17:30 ,

Stan Gostivar

43 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 02:41 ,

Dolna Banica

30 000 ЕУР

Број на соби: 4
22 окт. 23:08 ,

Shtepi ne Gostivar

49 000 ЕУР

Број на соби: 4
22 окт. 10:53 ,

BANESA PREJ 90-m2 KAT-5 EXTRA CMiM 49500-e

46 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 90
20 окт. 11:34 ,

Se izdava namesten stan

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
17 окт. 17:23 ,

NOV LUKS Dublex stan od 133-m2

130 000 ЕУР

Број на соби: 4
17 окт. 07:02 ,

Stan od 44m2 vo Gostivar

26 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
16 окт. 23:21 ,

se prodava stan

26 ЕУР

Број на соби: 2,5
16 окт. 23:21 ,

Stan od 44m2 vo Gostivar

26 000 ЕУР

Број на соби: 2,5


Кон почеток