Македонски | Shqip | English |

Маврово | Живеалишта

26 фев. 20:27
Линк
, ,

Stan vo Mavrovo

39 500 ЕУР

Број на соби: 1

Вчера 14:17 , ,

Vila od 120m2 vo Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 120
26 фев. 20:27
Линк
, ,

Stan vo Mavrovo

39 500 ЕУР

Број на соби: 1
10 фев. 08:05 , ,

Stan vo MAVROVO

43 000 ЕУР

Број на соби: 2
23 јан. 10:41 , ,

Stan vo Mavrovo

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
19 јан. 13:13 , ,

Se izdava vila vo Mavrovo

80 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 100
11 јан. 18:37 , ,

SE IZNAJMUVA VILA VO MAVROVO

Број на соби: 4
Површина: 180
23 дек. 14:11 , ,

Se iznajmuva vikendica vo mavrovo

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 5
Површина: 80
16 дек. 17:15 , ,

Se iznajmuva vikendica za Nova Godina vo Mavrovo

80 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
13 дек. 22:44 , ,

Top Vila 2018 Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 120
10 ноем. 20:21 , ,

LUX VILA ZA NOVOGODISNI PRAZNICI MAVROVO

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
18 септ. 22:57 , ,

Vila so golem plac, moze zamena za stan Sk ili Oh

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 80
Кон почеток