Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Живеалишта


Вчера 11:30 ,

Ne Vselena Kukja

125 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 180
09 јул. 21:54 , ,

Kuka so restoran

Број на соби: 5
Површина: 180
15 јун. 12:08 ,

Se izdava namesten stan od 72m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
08 јун. 02:18 ,

Vikendica na Tikvesko ezero

Број на соби: 2,5
07 јун. 03:52 ,

Se prodava kuka

1 ЕУР

Број на соби: 2
05 јун. 10:52 ,

Vikendica vo selo Trstenik

Број на соби: 3
Површина: 50
30 мај 21:16 ,

Se izdava kukja vo centarot na Kavadarci

Број на соби: 4
Површина: 80
28 мај 19:56 ,

Se izdava stan

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Кон почеток