Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Живеалишта

28 окт. 16:54 ,

Kuka vo Kavadarci

Број на соби: 7
27 окт. 16:13 ,

Stanovi vo gradba

Број на соби: 4
27 окт. 10:30 ,

Ne Vselena Kukja

125 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 180
15 окт. 18:15 ,

СЕ ПРОДАВА ДЕЛ ОД КУЌА ВЕДНАШ ВСЕЛИВА

36 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 150
15 окт. 03:12 ,

Se prodava Kukja

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
05 окт. 17:51 ,

Вила со поглед

60 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 100
01 окт. 03:04 ,

Izdavam stan vo Kavadarci

Број на соби: 4
Површина: 100
28 септ. 05:55 ,

Izdavam stan vo Kavadarci

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
27 септ. 23:35 ,

MERTER...se izdava celosno nov opremen stan!!!

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
22 септ. 14:18 ,

Se izdava namesten stan od 72m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
16 септ. 00:07 ,

Se izdava stan vo Kavadarci

1 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 100
12 септ. 10:38 ,

Kuka

30 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 100
11 септ. 14:34 ,

Stanben i deloven prostor

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
08 септ. 21:53 ,

Stan vo centarot na Kavadarci hitno

1 ЕУР

Број на соби: 3
01 септ. 22:56 ,

dvosoben stan

Број на соби: 2
01 септ. 12:13 ,

dukan

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 80
23 авг. 16:31 ,

Kuka na ekstra lokacija pogodna za deloven prostor

79 890 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 180
Кон почеток