Македонски | Shqip | English |

Кичево | Живеалишта

Денес 03:52 ,

Stan od 74m2

650 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 11:53 ,

Kuka vo Kicevo

Број на соби: 6
Површина: 180
30 ноем. 20:11 ,

Zgrada vo Kicevo

Број на соби: > 10
29 ноем. 17:44 ,

Kuka vo Kicevo

Број на соби: > 10
22 ноем. 23:15 ,

Kuka od 110m2 vo Strog Centar Kicevo

Број на соби: > 10
Површина: 130
14 ноем. 14:27 ,

Kuka vo centarot na Kicevo

252 000 ЕУР

Број на соби: > 10
12 ноем. 18:12 ,

Nov preubav nevselen stan vo nova zgrada

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
24 окт. 19:30 ,

STAN

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
19 окт. 02:13 ,

PRODAVAM KUCA NOVA GRADBA

95 000 ЕУР

Број на соби: 4
19 окт. 02:13 ,

PRODAVAM KUCA NOVA GRADBA

95 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100


Кон почеток