Македонски | Shqip | English |

Кичево | Живеалишта

06 окт. 15:45 ,

KUKA VO KICEVO

Број на соби: 9
11 септ. 17:46 ,

Se izdava sprat od kuka

Број на соби: 4
Површина: 100
03 септ. 10:58 ,

Stan vo Lamelite

45 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
26 авг. 18:56 ,

Kuka od 110m2 vo Kicevo

Број на соби: 4
Површина: 110
17 авг. 16:38 ,

Se izdava stan vo strog centar na Kicevo

Број на соби: 2
28 јул. 15:56 ,

Kuka od 120m2 vo Kicevo

Број на соби: > 10
Површина: 120
19 јул. 15:07 ,

Nov nevselen stan vo centar na Kicevo

42 000 ЕУР

Број на соби: 5
16 јул. 20:15 ,

Kuka od 710m2 vo Kicevo

400 ЕУР

Број на соби: > 10
10 јул. 15:44 ,

Kuka vo Kicevo

Број на соби: 6
06 јул. 19:06 ,

Kuka od 180m2 renovirana sredena so dvor

Број на соби: 9
Површина: 180
20 јун. 12:27 ,

Kuka Kicevo

Број на соби: 8
11 јун. 21:27 ,

Se izdava stan od 80m2 vo Centar

Број на соби: 3
Површина: 80
26 мај 00:20 ,

Dvosoboen stan vo Kicevo ITNO

30 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
18 мај 10:52 ,

Kuka do Gimnazijata vo Kicevo

250 000 ЕУР

Број на соби: > 10
20 апр. 14:42 ,

VIKEND KUKA VO S BRZHDANI

20 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
Кон почеток