Македонски | Shqip | English |

Кичево | Живеалишта

06 јул. 22:01 ,

Kuka vo Centar Karpos

180 000 ЕУР

Број на соби: > 10
26 мај 12:15 ,

Kuka od 200m2 vo Kicevo

Број на соби: 6
Површина: 200
23 мај 14:55 ,

Kuka vo Kicevo

130 ЕУР

Број на соби: 10
12 мај 16:19 ,

EDNOSOBEN STAN NA PRV KAT VO LAMELITE

25 000 ЕУР

Број на соби: 1
17 апр. 19:19 ,

Stan vo Kicevo

Број на соби: 2
14 апр. 23:07 ,

STAN OD 74m2 VO KICEVO

48 800 ЕУР

Број на соби: 3,5
14 апр. 14:56 ,

Shtepi njekateshe prej 120m2 ne Kercove

70 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
09 апр. 11:08 ,

Kuka vo Kicevo

Број на соби: 8
29 јан. 23:25 ,

Stan od 72m2 vo Kicevo

Број на соби: 4
25 јан. 10:27 ,

STAN BANESA OD 100m2 vo CENTAROT NA KICEVO

Број на соби: 5
Површина: 100
09 јан. 17:57 ,

Kuka vo Kicevo

Број на соби: 6
30 дек. 00:45 ,

Stan 65m2 vo Kicevo

37 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
30 дек. 00:45 ,

Stan 65m2 vo Kicevo

37 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
08 дек. 02:58 ,

Stan nov sproti star lopusnik Kicevo

52 000 ЕУР

Број на соби: 4
25 окт. 16:26 ,

KUKA SO PLAC VO CENTAROT NA KICHEVO

Број на соби: > 10
Површина: 110
12 окт. 16:23 ,

Kuka vo Kicevo na plac od 660m2

Број на соби: 7
11 окт. 20:59 ,

Objekti

Број на соби: 3
10 окт. 11:54 , ,

Kuka vo s Karbunica

8 000 ЕУР

Број на соби: 5
Кон почеток