Македонски | Shqip | English |
10 септ. 13:30 Куќи/Вили , Кочани

Vikendica vo Kocani

21 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 09:49 Станови , Кочани

Stan vo centarot Na Kocani renoviran i namesten

58 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 80
12 дек. 18:56 Куќи/Вили , Кочани

KUKA VO KOCANI POVOLNO

30 000 ЕУР

Број на соби: > 10
11 дек. 15:00
Линк
Станови , Кочани

Namesten stan od 70m2

460 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
11 дек. 12:32 Станови , Кочани

Se izdava namesten stan na Skopska

Број на соби: 2
Површина: 50
03 дек. 15:34
Линк
Станови , Кочани

Stan del od kuka vo Centar

58 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
02 дек. 21:27 Станови , Кочани

Se izdava dvosoben stan

5 500 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40
30 окт. 09:29 Куќи/Вили , Кочани

ITNO nova kuka vo strogiot centar

Број на соби: 8
Површина: 200
06 окт. 18:01 Куќи/Вили , Кочани

Кuka so dvorno mesto 600m2

Број на соби: 5
06 окт. 14:04 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo centar na Kocani

36 000 ЕУР

Број на соби: 7
28 септ. 01:01 Станови , Кочани

Se izdava stan itno

Број на соби: 3
Површина: 80
Кон почеток