Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 22:46 ,

Prodavam kuka na ul Dimitar Vlahov

75 000 ЕУР

Број на соби: 6
10 јун. 23:32 ,

Kuka vo centar na Kocani

39 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 7
10 јун. 13:57 ,

Kuka na ul Dimitar Vlahov

70 000 ЕУР

Број на соби: 2
08 јун. 13:12 ,

Kuka nasproti policijata vo Kocani

230 000 ЕУР

Број на соби: 5
27 мај 12:09 ,

Stan vo Centar 62.5m2

28 000 ЕУР

Број на соби: 2
27 мај 12:08 ,

PRODAVAM STAN

Број на соби: 2,5
Површина: 40
27 мај 00:49 ,

Se izdava namesten stan za podolg vremeski period

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
20 мај 09:10 ,

Kuka vo Kocani

25 000 ЕУР

Број на соби: 4
28 апр. 16:32 ,

Stan vo centarot na Kocani

Број на соби: 5
Површина: 150
26 апр. 23:33 ,

Се продава стан во Кочани

25 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
17 апр. 21:25 ,

Se prodava kuka

100 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
31 мар. 16:13 ,

Vednas vseliva kuka

66 000 ЕУР

Број на соби: 8
30 мар. 08:52 ,

Kuka vo Centar

Број на соби: 3
Површина: 100
28 мар. 23:26 ,

Prodavam stan, nova gradba vo Kocani

400 000 МКД

Број на соби: 2,5
26 мар. 11:20 ,

Vselliva kuka na odlicna lokacija

Број на соби: 8
03 септ. 11:18 ,

Kuka od 90m2 plus pomosni prostorii

17 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 90
21 мар. 18:36 ,

Се продава стан

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 мар. 19:15 ,

Stan vo centar zgradata na Borovo 45m2

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
09 мар. 00:24 ,

Se prodava vednaš vseliva kukja

22 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
09 мар. 00:23 ,

Se prodava stan vo trgovski centar

Број на соби: 4
Површина: 60
07 мар. 22:38 ,

Se prodava vednaš vseliva kukja

22 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
02 мар. 21:20 ,

Se prodava kuka vo centarot na grado

Број на соби: 5
Површина: 170
02 мар. 11:29 ,

KUKA NAD AVTOBUSKA STANICA VO KOCANI

35 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
23 фев. 14:02 ,

Се издава

Број на соби: 10
Површина: 200
13 фев. 15:04 ,

Kuka

Број на соби: 6
Површина: 100

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации