Македонски | Shqip | English |

Крива Паланка | Живеалишта

28 фев. 18:47 ,

Kuka so dvorno mesto vo Kriva Palanka

200 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
25 фев. 23:54 ,

Stan od 50m2 vo Kriva Palanka

Број на соби: 3
Површина: 50
11 ноем. 10:52 ,

Se iznajmuva kuka vo Kriva Palanka

Број на соби: 4
Површина: 100
15 јул. 14:11 ,

Namesten stan od 30m2

Број на соби: 2
Површина: 30
08 јун. 06:54 ,

Se izdava trosoben stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Кон почеток