Македонски | Shqip | English |

Неготино | Живеалишта

21 јан. 19:20 ,

Moderno opremen stan

100 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 јан. 12:30 ,

Renoviran stan vo Negotino

Број на соби: 2
20 јан. 17:38 ,

Prizemje od kuka vo Negotino

Број на соби: 5
02 јан. 12:38 ,

Demir Kapija klisura

13 000 ЕУР

Број на соби: 3
01 дек. 09:20 ,

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НЕГОТИНО

90 000 ЕУР

Број на соби: > 10
19 окт. 02:06 ,

Se prodava kukja vo centarot na Negotino

100 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 180
29 авг. 00:16 ,

купувам стан или куќа

Број на соби: 3
Површина: 80
23 јул. 13:54 ,

Kuka vo Negotino

62 000 ЕУР

Број на соби: 4
31 дек. 16:29 ,

KUKJA VO NEPOSREDNA BLIZINA NA CENTAROT

Број на соби: 9
Површина: 120


Кон почеток