Македонски | Shqip | English |

Охрид | Живеалишта | Pazar3

05 дек. 20:08
Линк
Станови , Охрид

STAN VO OHRID ITNO

51 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60

Вчера 21:00 Станови , Охрид

Stan od 44m2 vo Racha Ohrid

50 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 15:28 Станови , Охрид

Studio garsonjera vo Centar Ohrid

7 000 МКД

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Вчера 15:04 Станови , Охрид

Luksuzen stan vo Ohrid

57 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Вчера 11:28 Станови , Охрид

Se izdava stan za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 09:33 Станови , Охрид

Se iznajmuva stan za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 08:05 Станови , Охрид

Stanovi Ohrid Pestani

Број на соби: 3
Површина: 50
Вчера 07:22 Станови , Охрид

Stanovi vo gradba vo Centar Ohrid

Број на соби: 2
Вчера 00:58 Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Trpejca

20 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
05 дек. 20:08 Станови , Охрид

STAN VO OHRID ITNO

51 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Кон почеток