Македонски | Shqip | English |

Прилеп | Живеалишта


Денес 10:27 ,

Kuka vo Prilep Itno

20 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 00:18 ,

Kuka vo centarot na Prilep

150 000 ЕУР

Број на соби: 9
Вчера 19:43 ,

Kuka vo centarot na Prilep

200 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 14:27 ,

Kuka vo Prilep

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 08:31 ,

Tipska kuka vo Prilep

80 000 ЕУР

Број на соби: > 10
06 јул. 22:20 ,

Novi Stanovi

Број на соби: 4
06 јул. 18:04 ,

Novi Stanovi

Број на соби: 4
06 јул. 14:11 ,

Trosoben prosiren stan vo Prilep

44 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
06 јул. 14:03 ,

Kuka od 320m2 so legaliziran dukan

64 000 ЕУР

Број на соби: 6
06 јул. 13:39 ,

LUKSUZNA KUKA MOZE I ZA IZDAVANJE

600 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10
05 јул. 21:01 ,

SE IZDAVA KUKJA VO PRILEP

Број на соби: 6
05 јул. 18:36 ,

Kuka vo Prilep mnogu dobra sostojba

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
04 јул. 12:34 ,

Stan od 71m2 vo Prilep

49 800 ЕУР

Број на соби: 2,5
01 јул. 19:32 ,

Kuka vo Prilep

Број на соби: 8
26 јун. 10:20 ,

Se izdava stan od 60m2 vo naselba Tocila 1 Prilep

Број на соби: 2,5
Површина: 60
22 јун. 17:19 ,

Se izdava stan vo Prilep

Број на соби: 3
Површина: 70
18 јун. 16:03 ,

SE IZDAVA NOV STAN

Број на соби: 3
Површина: 70
17 јун. 12:38 ,

Kuka na ulica Lenin

52 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
17 јун. 10:02 ,

Se iznajmuva luksuzno opremen stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Кон почеток