Македонски | Shqip | English |

Прилеп | Живеалишта

Вчера 23:18 ,

Kuka vo centarot na Prilep

150 000 ЕУР

Број на соби: 9
Вчера 18:43 ,

Kuka vo centarot na Prilep

200 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 10:11
Link:
,

STAN VO PRILEP

45 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 08:57 ,

Se izdava stanben prostor

Број на соби: 2
28 окт. 22:16 ,

Se iznajmuva stan na odlicna lokacija

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
28 окт. 21:20 ,

Novi Stanovi

Број на соби: 4
28 окт. 17:05 ,

Kuka vo Prilep itno

37 000 ЕУР

Број на соби: 8
28 окт. 17:04 ,

Novi Stanovi

Број на соби: 4
28 окт. 13:11 ,

Trosoben prosiren stan vo Prilep

44 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
28 окт. 13:03 ,

Kuka od 320m2 so legaliziran dukan

64 000 ЕУР

Број на соби: 6
28 окт. 12:39 ,

LUKSUZNA KUKA MOZE I ZA IZDAVANJE

600 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10
27 окт. 21:21 ,

Kuka od 138m2 vo Prilep

Број на соби: 6
27 окт. 20:01 ,

SE IZDAVA KUKJA VO PRILEP

Број на соби: 6
27 окт. 17:37 ,

Kuka vo Prilep

Број на соби: 3
27 окт. 17:36 ,

Kuka vo Prilep mnogu dobra sostojba

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
27 окт. 13:00 ,

SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO TOCILA

6 200 МКД / месечно

Број на соби: 2
27 окт. 09:27 ,

Kuka vo Prilep Itno

20 000 ЕУР

Број на соби: 5
26 окт. 19:35
Link:
,

СЕ ПРОДАВА ВИКЕНД КУЌА

Број на соби: 3
22 окт. 09:57 ,

Luksuzno opremen stan

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 окт. 03:18
Link:
,

Vednas vseliva kuka

Број на соби: 5
12 окт. 23:38 ,

Луксузен Стан

Број на соби: 5
06 окт. 08:25 ,

Kuka na ulica Lenin

52 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
05 окт. 14:35 ,

Kuka vo Trojaci

15 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 90
Кон почеток