Македонски | Shqip | English |

Stanovi za izdavanje - Пронајдете одлични станови со само еден оглас!

Имате stanovi za izdavanje? Или пак сакате да најдете станови под кирија во скопје и ширум останатите градови во Македонија? Имаме одлични вести за Вас!На нашиот сајт, со само еден оглас од типот "stanovi za izdavanje", Вие ќе можете да најдете или да ги издадете станови во влае, космос станови, нови станови автокоманда, нови станови тафталиџе, стан во џевахир, станови во изградба аеродром, станови во изградба кисела вода и во останатите градови во Македонија/населби во Скопје во рекордно време!

20 јул. 17:35 , ,

Stanovi za izdavanje

Број на соби: 2
17 ноем. 20:50 , ,

Zgrada vo Star Dojran

Број на соби: > 10

Интересен факт: "stanovi za izdavanje", "станови под кирија" се едни од најмногу употребуваните фрази за пребарување и објавување на огласи во оваа категорија на Пазар3, а тоа говори многу за одличната понуда која ја поседуваме!Зошто Пазар3 е одлично место за да најдете stanovi za izdavanje или пак за да издадете станови?Рекордна посетеност - благодарение на дневната посетеност од над 70 000 посетители, вашите огласи во кои нудите stanovi za izdavanje или пак барате станови под кирија во скопје и во останатите градови во Македонија, ќе бидат секогаш видени а тоа значи и сигурна реализација на вашата цел!Неверојатна понуда - на нашиот сајт ќе можете да издадете или пак најдете станови под кирија каде и да посакате и по цени кои одговараат на вашиот буџет, почнувајќи од станови во изградба аеродром, стан во џевахир, космос станови, станови во влае, нови станови автокоманда, нови станови тафталиџе, станови под кирија во Охрид, Тетово, Куманово, Битола и тн!Во ова ќе се уверите и самите откако ќе започнете со пребарување или објавување на огласи користејќи фрази како "stanovi za izdavanje", бидејќи нашиот систем во истиот момент ќе Ви го понуди тоа што го посакувате!Респектабилен бренд - Пазар3 како најголем купопродажен и огласувачки сајт во државата е секогаш одличен избор за оние кои се заинтересирани за stanovi za izdavanje, но и на се што спаѓа под недвижен имот - куќи и вили, бараки и гаражи, соби, викендици, плацеви и ниви, како и на недвижен имот во странство!Изборот го оставаме на Вас, бидејќи се што требеа да направите е да објавите оглас, а ние ќе се погрижиме за се останато!Совети за пребарување и објавување на огласиАко вашата цел е да пребарате огласи, тогаш најдобриот начин за тоа би било да ја искористите можноста која што Ви ја нуди специјализираното поле за пребарување а тоа е да внесете фрази кои директно или индиректно асоцираат на вашата потреба - "stanovi za izdavanje", "stanovi pod kirija" и тн.Доколку пак, сакате да објавите огласи, тогаш наш совет би бил да обрнете особено внимание на правилата за огласување, но и на начинот на кој што ги уредувате вашите огласи.За ваша информација, огласите секогаш треба да имаат јасно дефининиран наслов - "stanovi za izdavanje", главен дел во кој што ќе наведете каде издавате станови или пак каде барате станови, и завршен дел во кој што требеа да го внесете вашиот телефонски број за контакт.За крај, ако вашите огласи не ги исполнуваат пропишаните правила за огласување, администраторите на Пазар3 истите не би можеле да ги одобрат, па затоа внимавајте.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации