Македонски | Shqip | English |

Радовиш | Живеалишта

Вчера 15:02 ,

KUKA VO SELO ORAOVICA

Број на соби: 2
Површина: 70
06 јул. 12:15 ,

Stan od 62m2 vo Radovis

Број на соби: 4
05 јул. 14:07 ,

Kuka od 200m2 vo centar na Radovis

120 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
22 јун. 12:51 ,

Kuka so dvorno mesto vo Radovis

40 000 ЕУР

Број на соби: 4
08 јун. 15:31 ,

Kuka so dvor i nivi vo Lubnica Konce

Број на соби: 3
Површина: 80
24 апр. 17:35 ,

Se izdava stan

Број на соби: 2
04 фев. 11:37 ,

Baraka so dogradba

15 500 ЕУР

Број на соби: 3
21 дек. 22:28 ,

Vikendica na planina Plackovica

4 500 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 30
16 септ. 17:42 ,

Vikend kuka 180m2 vo Radovis

Број на соби: 8
Површина: 180
18 авг. 19:57 ,

Vila od 200m2 na planina Plackovica

39 900 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
28 јун. 16:45 ,

Kuka vo Radovis

120 000 ЕУР

Број на соби: 8
19 јун. 01:17 ,

KUKA VO RADOVISH NA ODLICNA LOKACIJA

Број на соби: 10
07 јун. 15:28 ,

Kuka 600m2 prostor za ziveenje

135 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
04 мај 13:11 ,

Kuka so plac vo Radovis

Број на соби: 4
13 фев. 18:57 ,

Kuka vo RADOVISH po MNOGU POVOLNA CENA

Број на соби: 4
12 фев. 00:23 ,

Vila na Plackovica

Број на соби: 5
Површина: 80
Кон почеток