Македонски | Shqip | English |

Скопjе | Живеалишта


Денес 11:05 , ,

SE IZDAVA STAN KARPOS 3 RENOVIRAN KOMPLET

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:02 , ,

NOV NEVSELUVAN STAN VO CENTAR

1 050 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 10:53 , ,

KOMFOREN STAN VO PRIPOR

51 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 10:53 , ,

Stanovi vo Debar Maalo

1 150 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 10:51 , ,

Kuka od 120m2 vo Petrovec

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Денес 10:34 , ,

Stan vo Avtokomanda

Број на соби: 2
Денес 10:33 , ,

Se izdava kuka vo Crnice

Број на соби: 3
Површина: 60
Кон почеток