Македонски | Shqip | English |

Денес 10:28 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo Novo Lisice

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 10:16 Станови , Скопjе , Аеродром

Stan do zeleznicka top lokacija itno

59 500 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 08:22 Станови , Скопjе , Аеродром

Stan so sopstven dvor

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
Денес 01:11 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan vo Aerodrom

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:44 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka 120m2 so 100m2 dvor vo Lisice

32 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Вчера 20:58 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava garsonjera od 40m2 vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Вчера 20:06 Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA STAN VO OSTROVO

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 19:39 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan vo blizina na univerzitet FON

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 19:36 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 17:01 Станови , Скопjе , Аеродром

Dvosoben stan na odlicna lokacija Aerodrom

63 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 16:58 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan vo Aerodrom

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 16:07 Станови , Скопjе , Аеродром

Se iznajmuva stan vo Aerodrom

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Кон почеток