Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 11:45
Линк
, ,

Dupleks vo Novo Lisice

95 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
22 апр. 18:33
Линк
, ,

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40

Денес 17:58 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 17:55 , ,

Izdavam sprat od kuka kompletno namesten

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Денес 16:37 , ,

Se izdava celosno namesten nevseluvan stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 16:08 , ,

Stan vo Micurin

82 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:59 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom Capitol Mall

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:50 , ,

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:32 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 15:01 , ,

Se izdava trosoben opremen kaj TC Biser

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 15:01 , ,

Lux namesten stan vo Aerodorm blisku do Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:52 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom novata zgrada Majcin dom

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 14:44 , ,

Stan vo Aerodrom

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:39 , ,

Se iznajmuva stan od 48m2 vo naselba Aerodrom

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:08 , ,

Stan od 122m2 vo Aerodrom

109 800 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 13:53
Линк
, ,

Garsonjera vo Micurin

20 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 13:35 , ,

Se izdava stan so posebna spalna soba vo Aerodrom

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 13:21 , ,

Trosoben stan od 62m2 i tri parkinzi vo Star Aerodrom

71 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:15 , ,

Se izdava kompletno namesten stan

Број на соби: 5
Површина: 100
Денес 13:08 , ,

Prekrasen 40m2 stan so posebna spalna soba vednas vseliv

1 150 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
Денес 12:44 , ,

Se izdava stan od 40m2 vo Aerodrom

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 12:00 , ,

UBAV STAN NA KEJOT NA VARDAR

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:48 , ,

Se izdava namesten stan vo Cevahir Sky City

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:45 , ,

Dupleks vo Novo Lisice

95 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации