Македонски | Shqip | English |

Бутел | Живеалишта


Денес 19:43 , ,

Kuka vo Butel 2

130 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 19:13 , ,

KUKA VO RADISANI 260M2

97 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 18:23 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 17:06 , ,

Kuka so deloven prostor

155 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:51 , ,

Se izdava stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2
Денес 15:46 , ,

Kuka od 125m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 13:22 , ,

Kuka od 118m2 vo Radishani

89 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 13:19 , ,

Kuka vo Butel 2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 10:38 , ,

Kuka vo Radisani

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 00:05 , ,

Kuka vo Butel

90 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 21:17 , ,

KUKA VO BUTEL RADISHANI LJUBOTENSKI PAT

Број на соби: 8
Површина: 140
Вчера 21:01 , ,

Kuka vo Butel 2

13 000 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 20:47 , ,

Luksuzna kuka vo Radishani

195 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 19:42 , ,

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 16:13 , ,

Extra cena stan vo Radisani ITNO

29 900 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:45 , ,

TOP LOKACIJA EKSTRA CENA

180 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
Вчера 14:18 , ,

Kuka vo Butel 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 12:52 , ,

Se izdava stan vo Skopje Sever

Број на соби: 3
26 фев. 22:14 , ,

Stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2,5
26 фев. 21:34 , ,

Kuka od 523 m2 vo Butel 2

260 000 ЕУР

Број на соби: > 10
26 фев. 19:42 , ,

Kuka vo Butel 2

270 000 ЕУР

Број на соби: 8
Кон почеток