Македонски | Shqip | English |

Чаир | Живеалишта

09 фев. 00:41
Link:
, ,

Banesë në Topansko Pole

Број на соби: 5
18 фев. 21:09
Link:
, ,

Kuka vo Cair kaj bolnicata

119 000 ЕУР

Број на соби: 10
19 фев. 12:54
Link:
, ,

Dve kuki vo Cair

95 000 ЕУР

Број на соби: 8

Денес 19:44 , ,

Namesten stan vo Bit Pazar 70m2

Број на соби: 4
Површина: 70
Денес 19:25 , ,

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO CAIR

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 18:54 , ,

BANESA ME QIRA

Број на соби: > 10
Денес 14:36 , ,

STAN VO TOPANSKO POLE

34 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:55 , ,

Stan od 70m2

47 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 13:25 , ,

Se izdava stan vo Cair

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:55 , ,

STAN PO NAJPOVOLNA CENA

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 11:22 , ,

STAN OD 46m2 VO TOPANSKO POLE SO PODRUM

36 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 11:00 , ,

Stan od 76m2 vo Cair

44 950 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 10:46 , ,

Atraktivni Stanovi vo Cair

Број на соби: 3
Денес 09:21 , ,

Dve kuki vo ist dvor

Број на соби: > 10
Вчера 23:15 , ,

STAN VO TOPANSKO POLE

36 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 23:13 , ,

Stan vo Cair

Број на соби: 2
Вчера 19:41 , ,

Stan vo Cair

38 500 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 18:35 , ,

Stan vo Cair banes ne Cair

Број на соби: 2
Вчера 17:55 , ,

Stan od 67m2 5kat vo S.Sever

48 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 16:52 , ,

Banesa 96m2 në katin e 2

Број на соби: 3,5
Вчера 16:52 , ,

Stan od 90m2 vo Cair

Број на соби: 1
Вчера 12:50 , ,

Stan od 40m2

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 12:34 , ,

Stan od 76m2 vo Cair

44 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 11:33 , ,

Stan vo Cair

37 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 09:30 , ,

Stan od 109m2 vo Cair

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 04:31 , ,

Se izdava stan 44m2

27 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 03:25 , ,

Kuka od 220m2 vo Cair

260 000 ЕУР

Број на соби: 6
19 фев. 23:15 , ,

Kuka vo Topaana 98m2 House for sale

130 000 ЕУР

Број на соби: 4
19 фев. 21:24 , ,

STAN VO TOPANSKO POLE

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
19 фев. 21:03 , ,

Stan vo Cair

37 000 ЕУР

Број на соби: 3
19 фев. 21:00 , ,

Stanot se izdava vo Cair

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
19 фев. 20:54 , ,

Stanovi vo Cair

39 000 ЕУР

Број на соби: 3
19 фев. 20:43 , ,

Se izdavat sobi za studenti

125 ЕУР / месечно

19 фев. 20:43 , ,

Stan vo Cair do Stadionot

Број на соби: 2
19 фев. 19:52 , ,

Shtepi ne Gazibabe 120m2

29 700 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 4
Површина: 120
Кон почеток