Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 апр. 11:35
Линк
, ,

Se izdava nov dvosoben stan vo Centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 16:57 , ,

Rent of an apartment in the city center

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 16:16 , ,

Prekrasen stan vo Centar 52m2 sloboden od 1 Maj

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 16:10 , ,

Stan od 80m2 vo Centar

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 16:10 , ,

Apartman za kratok prestoj Short stay apartment

20 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 15:33 , ,

Se iznajmuva stan kaj Univerzalna Gradezen Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 15:19 , ,

Se izdava stan od 78m2 vo Debar Maalo

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 15:05 , ,

Se izdava stan vo centar Vodno na visoko prizemje

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:59 , ,

SE IZNAJMUVAAT APARTMANI ZA KRATOK PRESTOJ

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 2
Денес 14:59 , ,

Se izdava stan pod kirija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 14:48 , ,

Dvosoben stan kaj Gradski park vo Skopje

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 14:43 , ,

Se izdava 4 soben stan vo Taftalidze 1

400 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
Денес 14:37 , ,

Se izdava kuka vo Centar

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 14:37 , ,

Moderno namesten stan vo strog Centar

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:06 , ,

Se izdava luksuzno opremen nov stan 60m2 vo Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 13:49 , ,

Stan vo Centar Skopje sproti Ramstor

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:45 , ,

Se izdava stan na Praska

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:37 , ,

Se izdava 70m2 stan vo Centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 13:37 , ,

Se izdava luksuzen stan na Vodno

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 150
Денес 13:31 , ,

Se izdava prazen stan vo debar Maalo

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Денес 13:29 , ,

Namesten stan so dve spalni vo Centar Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:27 , ,

Se izdava apartman za kratok prestoj vo Centar

30 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 13:05 , ,

Se iznajmuva stan vo strog Centar vo Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
Денес 13:00 , ,

Se izdava super stan vo Kapistec

1 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 12:58 , ,

Stan Centar Poliklinika Mlin Balkan

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 12:43 , ,

Sta na prodazba Centar

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 12:42 , ,

Apartment for rent in Skopje Center

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации