Македонски | Shqip | English |

Центар | Живеалишта | Pazar3

03 дек. 16:50
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Stan so prekrasen pogled na Vodno

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 22:07 Станови , Скопjе , Центар

Lux apartman vo Skopje Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 21:56 Станови , Скопjе , Центар

Stan pozadi Katolicka crkva

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 21:49 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan

Број на соби: 2,5
Денес 21:40 Станови , Скопjе , Центар

Nov Stan

85 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 20:50 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Debar maalo

1 080 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 20:46 Станови , Скопjе , Центар

Stan od 82m2 vo Centar na plostad

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 20:37 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAR

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 20:16 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA NOV STAN 63M2 vo centar

16 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 20:15 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Kapistec

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 19:27 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA STAN 85m2 SPROTI MAVROVKA DO FAKULTETITE

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 18:03 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Debar Maalo

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 18:00 Станови , Скопjе , Центар

Preubav cetvorosoben stan

122 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 17:54 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo Centar

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 17:40 Станови , Скопjе , Центар

Stan od 50m2 vo Centar

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 17:13 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan 62m2 vo Centar

16 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 17:07 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 16:45 Станови , Скопjе , Центар

NOV STAN VO CENTAR DEBAR MAALO SKOPJE

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 16:35
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Moderen nov stan

100 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 16:21 Станови , Скопjе , Центар

Dvosoben stan 55Mm2 pod Drzavna bolnica so parking

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:36 Станови , Скопjе , Центар

Namesten stan kaj Grcka Ambasada

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 15:08 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Luxury house for rent downtown Skopje

2 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 10
Денес 15:06 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Se izdava samostojna kuka vo Kisela Voda

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Денес 14:40 Станови , Скопjе , Центар

LUKSUZEN TROSOBEN STAN SO SOPSTVEN DVOR

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90
Кон почеток