Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 фев. 22:16
Линк
, ,

Stan vo Hrom

56 000 ЕУР

Број на соби: 2,5

Вчера 18:34 , ,

Se prodava stan 61 m2

56 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 15:18 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

Број на соби: 4
Површина: 200
Вчера 13:02 , ,

Kuka vo VOLKOVO

Број на соби: 4
Површина: 130
Вчера 11:54 , ,

Se izdava nov namesten stan

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 11:44 , ,

Sprat od kuka

64 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 09:20 , ,

Stan od 80m2 vo Gorce Petrov

41 900 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 08:51 , ,

Se iznajmuva nov moderen stan kraj na Vlae pocetok na Gorce

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
04 мар. 21:41 , ,

Luksuzen stan so dobra cena

Број на соби: 3
Површина: 170
04 мар. 20:03 , ,

NAMESTEN STAN VO GORCE 40m2

33 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
04 мар. 15:45 , ,

Se izdava kat od kuka

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 110
04 мар. 12:17 , ,

Se iznajmuva stanben prostor

Број на соби: 3
Површина: 80
04 мар. 11:52 , ,

Kuka vo Stopanski Dvor

90 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
04 мар. 09:17 , ,

Nov moderen stan kraj na Vlae pocetok na Gjorce

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
04 мар. 08:35 , ,

Se izdava kuka kaj Porta Vlae

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
04 мар. 07:21 , ,

Nov moderen stan na kraj na Vlae pocetok na Gjorce

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации