Македонски | Shqip | English |

Кисела Вода | Живеалишта | Pazar3


Денес 21:07 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Kompletno namesten trosoben sprat od kuka

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Денес 20:08 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava namesten kat od kuka so poseben vleza

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
Денес 18:27 Станови , Скопjе , Кисела Вода

SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 15:28 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka vo Przino

Број на соби: 7
Површина: 170
Денес 14:28 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka vo Dracevo

Број на соби: 8
Површина: 180
Денес 12:32 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava skromen i cist stan na mirna lokacija

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Кон почеток