Македонски | Shqip | English |

Петровец | Живеалишта


Вчера 19:42 , ,

Kuka vo Petrovec 95m2 so dvor 2,611m2

105 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
20 јан. 21:56 , ,

Kuka vo R'zanicino

67 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 190
23 ноем. 09:02 , ,

Kuka od 80m2 so 800m2 dvor

Број на соби: 3
Површина: 80
28 септ. 17:56 , ,

Se izdavat sobi

700 МКД / месечно

Број на соби: 5
Кон почеток