Македонски | Shqip | English |

Centar | Скопjе | Живеалишта


Денес 02:45 , ,

Excellent View of Mountains

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 01:25 , ,

Se iznajmuva stan vo centar na Skopje

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 23:54 , ,

Stan vo Centar na Juzen Bulevar

Број на соби: 3
Вчера 23:22 , ,

Slobodna soba

1 МКД / месечно

Број на соби: 4
Вчера 23:03 , ,

Stan za iznajmuvanje Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 23:00 , ,

Stan vo Centar na super lokacija

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:36 , ,

Kuka od 140m2 vo Saraj vo blizina na reka Treska

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 140
Вчера 21:56 , ,

Stan pozadi Katolicka crkva

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:49 , ,

Stan od 90m2 vo Centar Porta Bunjakovec

112 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 21:49 , ,

Se izdava stan

Број на соби: 2,5
Вчера 21:09 Агенција за недвижности , ,

Luksuzen stan kaj Katolicka

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 20:58 Агенција за недвижности , ,

Luksuzen stan kaj Katolicka

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 20:46 , ,

Stan od 82m2 vo Centar na plostad

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 20:37 , ,

SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAR

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 20:27
Линк
, ,

Se iznajmuva luksuzno namesten Centar (kaj MVR)

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 20:16 , ,

SE IZDAVA NOV STAN 63M2 vo centar

16 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 19:38
Линк
, ,

Se izdava stan/kancalarii vo cnetar

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 19:22 , ,

Se izdava stan vo strog centar so sopstvena garaza

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 18:37 , ,

Kratok prestoj Short stay

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Вчера 18:33 , ,

Kratok Prestoj

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
Површина: 80
Вчера 18:30 , ,

Se izdava namesten vo strog Centar

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 17:40 , ,

Stan od 50m2 vo Centar

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 17:16 , ,

Se izdava stan vo kuka na Vodno

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 17:13 , ,

Se izdava stan 62m2 vo Centar

16 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 17:07 , ,

Se izdava stan vo Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 16:45 , ,

NOV STAN VO CENTAR DEBAR MAALO SKOPJE

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 15:55 , ,

Se izdava stan vo ELENA LUKA

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 15:48 , ,

Se izdava namesten stan pozadi Lisa Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 15:27 , ,

Se izdava stan vo Skopje Centar prekrasen pogled

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90

Слични пребарувања

centar Centar centar centar Centar centar Centar centar centar Centar

Кон почеток