Македонски | Shqip | English |

Crnice | Скопjе | Живеалишта

20 јан. 22:02
Линк
, ,

Se iznajmuva stan vo Crnice

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 15:08 , ,

Stan vo naselba Crnice

58 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50
Денес 12:42 , ,

Luksuzen Penthouse/Luxurious Penthouse Vodno 80m2

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 08:27 , ,

STAN VO CRNICE

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 07:13 , ,

Plac so kuka

Број на соби: 8
Вчера 17:32 , ,

Kuka vo Crnice

173 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
Вчера 12:51 , ,

SE IZDAVA TROSOBEN STAN OD 120m2

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 09:39 , ,

Se izdava garsonjera vo Crniče tel. 075435996

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 09:33 , ,

Se izdava kuka vo Crnice

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 08:17 , ,

Se iznajmuva nov trosoben stan Crnice nad MVR

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
21 јан. 19:24 , ,

Se izdava kompletno ureden 64m2 stan vo Crnice

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
21 јан. 13:01 , ,

Namesten stan od 60м2 vo Crnice

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
20 јан. 22:02
Линк
, ,

Se iznajmuva stan vo Crnice

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
19 јан. 19:56 , ,

Stan vo Taftalidze 1 od 60m2 nov

Број на соби: 2
Површина: 60
16 јан. 06:50 , ,

Se izdava kuka vo Crnice

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 100

  • crnice во категорија Станови
  • CRNICE во категорија Куќи/Вили
  • Crnice во категорија Станови
  • Crnice во категорија Живеалишта
  • crnice во категорија Куќи/Вили
  • crnice во категорија Станови
  • Crnice во категорија Живеалишта
  • Crnice во категорија Електроника
  • crnice во категорија Соби
  • Crnice во категорија Плацови/Ниви и фарми

Кон почеток