Македонски | Shqip | English |

Hrom | Скопjе | Живеалишта


Денес 10:40 , ,

Kuka so plac 750m2 vo Hrom

160 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
Вчера 09:05 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO HROM

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 09:01 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO HROM

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
19 јан. 19:56 , ,

Stan vo Taftalidze 1 od 60m2 nov

Број на соби: 2
Површина: 60
11 јан. 19:37 , ,

Izdavam stan vo Hrom

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
22 дек. 19:56 , ,

izdavam stan pod kirija vo G petrov naselba Hrom

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
16 дек. 18:32 , ,

Nov stan vo Hrom

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
08 дек. 15:14 , ,

PRODAVAM GARSONJERA VO HROM

Број на соби: 1,5
07 дек. 10:57 , ,

SE IZNAJMUVA STAN VO HROM

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
29 ноем. 20:48 , ,

Se prodava stan

Број на соби: 3
Површина: 60
16 ноем. 20:58 , ,

Se prodava samostojna kuka vo Hrom

85 000 ЕУР

Број на соби: 5

  • hrom во категорија Станови
  • hrom во категорија Станови
  • hrom во категорија Станови
  • Hrom во категорија Живеалишта
  • hrom во категорија Куќи/Вили
  • hrom во категорија Станови
  • Hrom во категорија Куќи/Вили
  • hrom во категорија Живеалишта
  • hrom во категорија Станови
  • Hrom во категорија Плацови/Ниви и фарми

Кон почеток