Македонски | Shqip | English |

Novo lisice | Скопjе | Живеалишта


Денес 11:43 , ,

Stan vo Novo Lisice

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 20:25 , ,

Se izdava kompletno namesten stan vo Novo Lisice

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 20:17 , ,

Se iznajmuva stan vo Novo lisice

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:28 , ,

Kuka vo Novo Lisice

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 01:11 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 00:13 , ,

STAN VO NOVO LISICE

58 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
21 јан. 21:02 , ,

Se iznajmuva stan vo Novo Lisice

Број на соби: 3
Површина: 80
21 јан. 20:19 , ,

Se iznajmuva stan vo Novo Lisice Reonski centar

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
21 јан. 19:46 , ,

Stan vo Novo Lisice

Број на соби: 4
20 јан. 20:33 , ,

Se izdava trosoben namesten stan vo Novo Lisice

310 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
20 јан. 20:25 , ,

Odlicna kuka od 200m2

120 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
20 јан. 17:11 , ,

Stan od 87m2 vo Novo Lisice

88 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 јан. 16:00 , ,

Odlicen renoviran cetvorosoben stan od 99m2

88 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
19 јан. 19:56 , ,

Stan vo Taftalidze 1 od 60m2 nov

Број на соби: 2
Површина: 60
18 јан. 15:42 , ,

Se izdava ubavo namesten stan vo Aerodrom

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
13 јан. 22:21 , ,

Se prodava stan vo Novo Lisice

Број на соби: 3
13 јан. 07:48 , ,

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO NOVO LISICE

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
11 јан. 09:11 , ,

Se izdava stan vo Novo Lisice

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2


Кон почеток