Македонски | Shqip | English |

SE PRODAVA | Скопjе | Живеалишта


Денес 09:53 , ,

Stan od 79m2 vo Cair

57 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 09:43 , ,

Stan od 70m2 vo novogradba

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 02:53 , ,

Stan vo Topansko Pole

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 00:48 , ,

Kuka vo Saraj

86 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 00:36 , ,

Xhon Kenedi 90 m2 Koplet renoviran stan

68 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 23:47 , ,

Namesten stan vo Kisela Voda

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 22:54 , ,

Stan na Vodno itno

118 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Вчера 22:51 , ,

Kuka vo Gazi Baba itno

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 140
Вчера 22:49 , ,

Stan od 114m2 vo Micurin itno

82 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 110

  • Se prodava во категорија Станови
  • se prodava во категорија Станови
  • SE PRODAVA во категорија Живеалишта
  • Se prodava во категорија Станови
  • se prodava во категорија Станови
  • Se prodava во категорија Куќи/Вили
  • Se prodava во категорија Станови
  • se prodava stan во категорија Станови
  • Se prodava во категорија Станови
  • Se prodava во категорија Станови

Кон почеток