Македонски | Shqip | English |

Se izdava | Скопjе | Живеалишта

18 јан. 09:20
Линк
, ,

Se izdava stan vo Karpos 4

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
18 јан. 11:51
Линк
, ,

Se izdava stan za kancelarija vo Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
21 јан. 14:59
Линк
, ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom Capitol Mall

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 14:43 , ,

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 14:28
Линк
, ,

Se izdava kancelariski prostor vo Centar na Skopje

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:27 , ,

Se izdava namesten stan 72m2 do Zeleznicka st

12 300 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 14:06 , ,

Se izdava stan

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:02 , ,

SE IZDAVA 5 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Денес 13:58 , ,

Nov stan Odlicen, 58m2 Univerzalna sala

340 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:53 , ,

Se izdava stan

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:43 , ,

Se izdava cetvorosoben stan

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 13:37 , ,

Se izdava stan vednas do avtobuska stanica

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Денес 13:26 , ,

Se izdava stan vo Centar za vraboteni ili studenti

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:25 , ,

Se izdava stan vo Centar Vodno na visko prizemje

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:18 , ,

Se izdava kompleten namesten stan 63m2

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 13:17 , ,

Se izdava stan vo strog centar do Best Western

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:11 , ,

SE IZNAJMUVA ODLICEN STAN NA TOP LOKACIJA

420 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:08 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:33 , ,

Se izdava stan

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:32 , ,

Se izdava stan vo Centar, Prolet

Број на соби: 3,5
Денес 12:30 , ,

Se izdava namesten stan do Pedagoska

Број на соби: 3
Денес 12:26 , ,

Se izdava stan vo kuka na Vodno

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 12:23 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:22 , ,

Se izdava dvosoben namesten stan vo Aerodrom

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 12:20 , ,

Se izdava stan vo Gorce Petrov

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:13 , ,

Se izdava stan vo Centar Skopje

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 12:04 , ,

Se izdava deloven prostor vo Karpos 1

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 100
Денес 12:01 , ,

Se izdava stan vo Karpos 3

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 12:01 , ,

Se izdava stan od 63m2 vo Karpos 1

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:00 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom pozadi Kapitol

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:58 , ,

Se izdava luksuzen stan na vodno so pogled

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:53 , ,

Se izdava stan od 30m2

140 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 11:51 , ,

Se izdava prazen stan na odlicna lokacija

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 11:48 , ,

Se Izdava luxuzen stan od 127m2 namesten 4 soben

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 11:44 , ,

Se izdava garsonjera vo strog centar

10 000 МКД

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 11:41 , ,

SE IZDAVA NOV NAMESTEN STAN VO CENTAR

460 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 11:38 , ,

Se izdava sprat od kuka kaj Zeleznicka Stanica

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 11:25 , ,

SE IZDAVA NOV STAN KARPOS OLIMPIKO SO GARAZA

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:23 , ,

Se izdava nov namesten stan so edna spalna

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:17 , ,

SE IZDAVA NOV STAN CENTAR NASPROTI KJUBI

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

  • se izdava во категорија Станови
  • Se izdava во категорија Станови
  • se izdava во категорија Станови
  • Se izdava во категорија Куќи/Вили
  • Se izdava во категорија Живеалишта
  • Se izdava stan во категорија Станови
  • Se izdava во категорија Живеалишта
  • se izdava stan во категорија Станови
  • Se izdava stan во категорија Станови
  • Se izdava во категорија Станови

Кон почеток