Македонски | Shqip | English |

avtokomanda | Скопjе | Живеалишта

13 јан. 18:00
Линк
, ,

Stan 27 m2 vo Avtokomanda

25 000 ЕУР

Број на соби: 1,5

15 јан. 16:11 , ,

SE IZDAVA STAN VO AVTOKOMANDA

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
15 јан. 15:39 , ,

Se izdava stan vo Avtokomanda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
15 јан. 14:16 , ,

Stan vo Avtokomanda 75m2

46 000 ЕУР

Број на соби: 4
15 јан. 14:09 , ,

Stan vo Avtokomanda 75m2

46 000 ЕУР

Број на соби: 4
15 јан. 11:35 , ,

SE IZDAVA STAN ZA STUDENTKI VO AVTOKOMANDA

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
14 јан. 18:56 , ,

Stan 80m2 vo Avtokomanda Skopje East Gate

950 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
14 јан. 18:51 , ,

SE IZDAVA KOMPLET RENOVIRAN STAN 55M2 AVTOKOMANDA

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
13 јан. 18:00
Линк
, ,

Stan 27 m2 vo Avtokomanda

25 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
10 јан. 01:41 , ,

Se izdava stan vo Avtokomanda

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
07 јан. 19:10 , ,

stan avtokomanda voena kula Prodavam!

Број на соби: 3
02 јан. 17:58 , ,

SE IZDAVA GARSONJERA VO AVTOKOMANDA

Број на соби: 1,5
Површина: 20
02 јан. 18:19 , ,

SE IZDAVA GARSONJERA VO AVTOKOMANDA

Број на соби: 1,5
Површина: 20
31 дек. 13:09 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 70m2 NA VODNO

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
29 дек. 15:58 , ,

IZDAVAM STAN VO AVTOKOMANDA

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80


Кон почеток