Македонски | Shqip | English |

bardovci | Скопjе | Живеалишта


Вчера 14:04 , ,

SE IZDAVA STAN VO BARDOVCI ODLICNA LOKACIJA

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
15 јан. 20:05 , ,

Luksuzno namestena kuka vo Bardovci

1 250 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
15 јан. 02:02 , ,

Luksuzna kuka vo elitniot del na Bardovci

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
07 дек. 10:56 , ,

Stan vo Bardovci

Број на соби: 4
Површина: 90


Кон почеток