Македонски | Shqip | English |

butel | Скопjе | Живеалишта

Вчера 21:18 , ,

Se prodava kukja vo Butel 1

Број на соби: 8
Вчера 19:42 , ,

Kuka vo Butel 2

270 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 17:46 , ,

KUKA VO BUTEL 2

Број на соби: > 10
Вчера 12:25 , ,

Stan od 95m2 plus 15m2 podrum vo Butel

55 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 12:19 , ,

Stan od 95m2 plus 15m2 podrum vo Butel

55 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 11:37 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 10:36 , ,

Se izdava stan vo Butel 1

Број на соби: 3,5
Површина: 70
20 јан. 19:43 , ,

Kuka vo Butel 2

130 000 ЕУР

Број на соби: 7
20 јан. 18:23 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
20 јан. 13:19 , ,

Kuka vo Butel 2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
20 јан. 09:09 , ,

Kuka vo Butel 1 ITNO

Број на соби: 9
20 јан. 00:05 , ,

Kuka vo Butel

90 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
19 јан. 22:49 , ,

Kuka vo Butel 1

120 000 ЕУР

Број на соби: 6
19 јан. 21:17 , ,

KUKA VO BUTEL RADISHANI LJUBOTENSKI PAT

Број на соби: 8
Површина: 140
19 јан. 21:01 , ,

Kuka vo Butel 2

13 000 000 ЕУР

Број на соби: 7
19 јан. 19:42 , ,

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 4
Површина: 120
19 јан. 14:45 , ,

TOP LOKACIJA EKSTRA CENA

180 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
19 јан. 14:18 , ,

Kuka vo Butel 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
17 јан. 20:50 , ,

KUKA VO BUTEL 1

Број на соби: 9
Површина: 150
17 јан. 15:29 , ,

Kuka so plac 700m2 Butel 2

8 ЕУР

Број на соби: 8
16 јан. 17:00 , ,

KUKA VO BUTEL 1

100 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 180
13 јан. 10:23 , ,

KUKA VO CAIR

200 ЕУР

Број на соби: 10
06 јан. 12:47 , ,

Trosoben stan vo Sever Butel Skopje

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
04 јан. 14:27 Агенција за недвижности , ,

UBAVA KUKA 120M2

130 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
21 дек. 20:54 , ,

Stan

48 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
12 дек. 21:19 , ,

Se iznajmuva stan vo Butel 1

Број на соби: 3
Површина: 60
12 дек. 14:00 , ,

Baraka vo Butel 1

190 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 3

  • butel in category Куќи/Вили
  • Butel in category Станови
  • Butel in category Куќи/Вили
  • butel in category Живеалишта
  • butel in category Куќи/Вили
  • butel in category Живеалишта
  • Butel in category Бараки и Гаражи
  • Butel in category Куќи/Вили
  • butel in category Плацови/Ниви и фарми
  • Butel in category Плацови/Ниви и фарми

Кон почеток