Македонски | Shqip | English |

debar maalo | Скопjе | Живеалишта

20 јан. 14:09
Линк
, ,

Se izdava stan od 60m2 vo Debar Maalo

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
14 јан. 12:08
Линк
, ,

STANBENA ZGRADA KINO KARPOS DEBAR MAALO

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70

Денес 14:02 , ,

SE IZDAVA 5 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Денес 12:56 , ,

Se iznajmuva dvosoben namesten stan vo Debar Maalo

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:54 , ,

Stan vo Debar Maalo

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:41 , ,

Stan vo Debar Maalo nov kompletno namesten

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 08:57 , ,

Se izdava stan vo Bunjakovec Debar Maalo

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 06:49 , ,

Stan 74 m2 Debar maalo do Silbo

300 МКД / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:19 , ,

Se izdava cetvorsoben namesten stan vo Debar Maalo

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 20:50 , ,

Stan vo Debar maalo

1 080 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 18:03 , ,

Stan vo Debar Maalo

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 16:45 , ,

NOV STAN VO CENTAR DEBAR MAALO SKOPJE

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 14:12 Агенција за недвижности , ,

Luksuzen stan vo Debar Maalo

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 14:16 , ,

Renovirana kuka vo Debar Maalo so moznost za dogradba

132 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 12:53 , ,

Se izdava stan moderno namesten vo Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 11:58 , ,

SE IZDAVA STAN VO DEBAR MAALO

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 11:44 , ,

Se izdava namesten stan vo Debar Maalo

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:32 , ,

NOV se izdava stan od 58m2 Debar maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 09:21 , ,

Nov namesten stan vo Debar Maalo

430 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 09:13 , ,

Se izdava nov stan vo Debar Maalo

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 09:11 , ,

Se izdava stan od 100m2 vo Debar maalo

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 07:30 , ,

Se izdava stan vo Debar Maalo Bunjakovec

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
21 јан. 22:30 , ,

SE IZDAVA STAN VO DEBAR MAALO

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
21 јан. 20:43 , ,

Se izdava ekstra stan od 60m2 vo Debar Maalo

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
21 јан. 19:39 , ,

Se izdava stan vo Debar Maalo Centar

Број на соби: 4
Површина: 70
21 јан. 16:59 , ,

STAN DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO

Број на соби: 3,5
Површина: 80
21 јан. 16:16 , ,

Se izdava stan vo Centar,Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
21 јан. 14:19 , ,

Se izdava stan od 78m2 vo Debar Maalo

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
21 јан. 12:31 , ,

SE IZDAVA PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO 150M2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
21 јан. 12:29 , ,

Namesten stan so dve spalni vo Centar Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3


Кон почеток