Македонски | Shqip | English |

garsonjera | Скопjе | Живеалишта


Вчера 23:39 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA

700 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 20:58 , ,

Se izdava garsonjera od 40m2 vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Вчера 17:05 , ,

Se izdava garsonjera so dopolnitelna soba Centar

14 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 16:04 , ,

Se izdava namestena garsonjera vo strog centar

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 11:20 , ,

Garsonjera vo Tivat Crna Gora Montenegro

65 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 01:41 , ,

Se izdava garsonjera vo Centar

185 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
20 јан. 23:35 , ,

Garsonjera vo centarot na Skopjje

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
20 јан. 23:16 , ,

se prodava namestena garsonjera

36 000 ЕУР

Број на соби: 1
20 јан. 18:59 , ,

Se iznajmuva namestena garsonjera na prizemje

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
20 јан. 13:52 , ,

Se izdava garsonjera vo strog centar na Skopje

Број на соби: 1
Површина: 30
20 јан. 13:40 , ,

Se izdava garsonjera vo strog centar na Skopje

Број на соби: 1
Површина: 30
20 јан. 13:40 , ,

Garsonjera izdavanje strog centar

Број на соби: 1
Површина: 30
20 јан. 11:44 , ,

Se izdava garsonjera vo strog centar

10 000 МКД

Број на соби: 1
Површина: 30
20 јан. 11:44 , ,

Se izdava garsonjera vo strog centar na grad

Број на соби: 1
Површина: 30
20 јан. 08:26 , ,

STAN VO CRNICE

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
20 јан. 07:20 , ,

KRATOK PRESTOJ CENTAR

700 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
19 јан. 20:50 Агенција за недвижности , ,

GARSONJERA DEL OD KUKJA SO SMETKI VO CRNICE

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
19 јан. 20:37 , ,

SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAR

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
19 јан. 20:20 , ,

Se izdava namestena garsonjera

140 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
19 јан. 20:10 , ,

Izdavam

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
19 јан. 14:03 , ,

SE IZDAVA GARSONJERA DO UNIVERZITET Kiril iMetodi

140 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
19 јан. 09:39 , ,

Se izdava garsonjera vo Crniče tel. 075435996

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
18 јан. 15:54 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA EKSTRA GARSONJERA VO CENTER

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30


Кон почеток