Македонски | Shqip | English |

hipodrom | Скопjе | Живеалишта

Вчера 12:28 , ,

Se izdava stan vo Gazi Baba

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
24 дек. 23:43 , ,

Garsonjera vo Hipodrom

25 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
03 ноем. 13:59 , ,

Stan vo Hipodrom so terasa 56m2

Број на соби: 3
25 окт. 07:28 , ,

Stan vo Hipodrom

35 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
04 окт. 18:49 , ,

Se prodava stan vo Hipodrom.

52 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 60
30 јун. 22:22 , ,

Stan od 60m2 vo Hipodrom

Број на соби: 2
Површина: 60
01 јун. 06:43 , ,

Кuka vo nas. Madjari Hipodrom

60 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
26 мај 22:12 , ,

Stan vo Hipodrom

Број на соби: 2
Површина: 60
02 апр. 12:05 , ,

Kuka vo Hipodrom 2

130 000 ЕУР

Број на соби: 8
07 мар. 14:01 , ,

Stan vo nas Hipodrom 55m2 na 1 kat

38 500 ЕУР

Број на соби: 3
21 фев. 01:55 , ,

Stan vo Hipodrom

37 000 ЕУР

Број на соби: 2
17 фев. 14:08 , ,

Stan vo Hipodrom 2

47 000 ЕУР

Број на соби: 3
29 окт. 08:23 , ,

KUKA VO MADZARI HIPODROM

190 000 ЕУР

Број на соби: > 10

  • hipodrom во категорија Станови
  • hipodrom во категорија Живеалишта
  • hipodrom во категорија Куќи/Вили
  • hipodrom во категорија Станови
  • hipodrom во категорија Станови
  • HIPODROM во категорија Станови
  • hipodrom во категорија Оштетени возила (за делови)
  • hipodrom во категорија Плацови/Ниви и фарми
  • hipodrom во категорија Земјоделски животни

Кон почеток